Vienkārši un praktiski padomi, lai izvairītos no sausas ādas problēmām

Komentāri
Vienkārši un praktiski padomi, lai izvairītos no sausas ādas problēmām

Par laimi, daudzas no sausas ādas problēmām varam ietekmēt pašas. Vēsajā sezonā šīs problēmas aktualizējas, tāpēc Skaties.lv sadaļa Sievietei rūpējas, lai tu laikus gatavotos aukstajam laikam. Šo vienkāršo padomu izmantošana tavai ādai piešķirs mirdzumu. Sausai ādai – nē!

Seko līdzi laikapstākļiem

Sausa āda ir raksturīga vēsajos mēnešos. To vari pasargāt, ja izvēlies atbilstošu apģērbu, kā arī nēsā šallīti un cimdus. Lieto mitrinošus līdzekļus, kas paredzēti roku un sejas ādai.

Iekštelpu gaiss

Daudzas no mums, kas strādā birojā, zina to, ka šādu telpu gaiss sausina ādu. Ne vien āda ir pakļauta riskam, bet arī deguns kļūst sauss, kas var novest līdz tā asiņošanai, un sausa rīkle, kas asociējas ar nepatīkamu klepu. Risinājums ir vienkāršs – labāk saģērbties siltāk, bet ļaut telpām kārtīgi izvēdināties.

Piču, paču ar mēru

Mums visām gribas relaksēties darba dienas beigās, un daudzas izvēlas tieši ūdens atpūtu. Ilgstoša vannošanās arī sausina ādu, tāpēc ieteicamais laiks, ko pavadīt vannā, ir 10 minūtes.

Lieto ķermeņa krēmu

Ne vien patīkami, bet arī lietderīgi. Pēc katras dušošanās reizes ieziedies ar ķermeņa krēmu, kas mitrina ādu.

Somiņā līdzi roku krēms

Šajā saaukstēšanās sezonā rokas mazgāt ieteicams vairākas reizes dienā. Daudzās dāmu istabās ziepes ļoti sausina ādu, tāpēc parūpējies par to, lai tavā somiņā ir mitrinošs krēms, kas paredzēts rokām.

Dehidratācija

Nedrīkst aizmirst par ūdens lietošanu arī ziemā. Mūsu ķermenis sastāv no 70% ūdens, kas arī uztur mūs pie dzīvības un veselīga izskata. Pat ja nejūties izsalkusi, atceries par zelta likumu – 1,5 vai 2 litri ūdens dienā ir absolūta nepieciešamība.

Nelaizi lūpas

Pārāk bieža lūpu laizīšana padara tās sausas un bieži vien pat plaisājošas. Aizmirsti par šo paradumu, un tā vietā, lai mitrinātu tās ar siekalām, izvēlies higiēnisko lūpu balzamu, kas būtiski uzlabos lūpu ādas stāvokli.

Foto: skaistām rokām nepieciešams izsmalcināts manikīrs. Smelies idejas!

Lasi vēl