Komentāri
Vienkārši un praktiski padomi, lai izvairītos no sausas ādas problēmām

Par laimi, daudzas no sausas ādas problēmām varam ietekmēt pašas. Vēsajā sezonā šīs problēmas aktualizējas, tāpēc Skaties.lv sadaļa Sievietei rūpējas, lai tu laikus gatavotos aukstajam laikam. Šo vienkāršo padomu izmantošana tavai ādai piešķirs mirdzumu. Sausai ādai – nē!

Seko līdzi laikapstākļiem

Sausa āda ir raksturīga vēsajos mēnešos. To vari pasargāt, ja izvēlies atbilstošu apģērbu, kā arī nēsā šallīti un cimdus. Lieto mitrinošus līdzekļus, kas paredzēti roku un sejas ādai.

Iekštelpu gaiss

Daudzas no mums, kas strādā birojā, zina to, ka šādu telpu gaiss sausina ādu. Ne vien āda ir pakļauta riskam, bet arī deguns kļūst sauss, kas var novest līdz tā asiņošanai, un sausa rīkle, kas asociējas ar nepatīkamu klepu. Risinājums ir vienkāršs – labāk saģērbties siltāk, bet ļaut telpām kārtīgi izvēdināties.

Piču, paču ar mēru

Mums visām gribas relaksēties darba dienas beigās, un daudzas izvēlas tieši ūdens atpūtu. Ilgstoša vannošanās arī sausina ādu, tāpēc ieteicamais laiks, ko pavadīt vannā, ir 10 minūtes.

Lieto ķermeņa krēmu

Ne vien patīkami, bet arī lietderīgi. Pēc katras dušošanās reizes ieziedies ar ķermeņa krēmu, kas mitrina ādu.

Somiņā līdzi roku krēms

Šajā saaukstēšanās sezonā rokas mazgāt ieteicams vairākas reizes dienā. Daudzās dāmu istabās ziepes ļoti sausina ādu, tāpēc parūpējies par to, lai tavā somiņā ir mitrinošs krēms, kas paredzēts rokām.

Dehidratācija

Nedrīkst aizmirst par ūdens lietošanu arī ziemā. Mūsu ķermenis sastāv no 70% ūdens, kas arī uztur mūs pie dzīvības un veselīga izskata. Pat ja nejūties izsalkusi, atceries par zelta likumu – 1,5 vai 2 litri ūdens dienā ir absolūta nepieciešamība.

Nelaizi lūpas

Pārāk bieža lūpu laizīšana padara tās sausas un bieži vien pat plaisājošas. Aizmirsti par šo paradumu, un tā vietā, lai mitrinātu tās ar siekalām, izvēlies higiēnisko lūpu balzamu, kas būtiski uzlabos lūpu ādas stāvokli.

Foto: skaistām rokām nepieciešams izsmalcināts manikīrs. Smelies idejas!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl