Vienkārši triki, kā gultā justies vēl seksīgākai

Komentāri
Vienkārši triki, kā gultā justies vēl seksīgākai

Iedomājies savu perfekto nakti. Blakus guļ tavs sapņu vīrietis, noskaņojums ir nerātns un tu zini, ka šis ir tas vakars, kad tik ātri aizmigt nevarēsi. Vienā brīdī sajūties neērti, jo ieraugi savu mazo “riepiņu”, sāc uztraukties, vai dari visu pareizi, bet, hei, nesatraucies! Šie ir vienkārši triki, kuri liks tev justies seksīgākai un pašpārliecinātākai par sevi.

Iegādājies seksīgu veļu. Vīriešiem patīk mežģīnes, un, tici man, tajās tu jutīsies daudz seksīgāka!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izmēģini ko jaunu. Vai tā būtu jauna seksa poza, varbūt pat kāda rotaļlieta… Tavs vīrietis būs tikai un vienīgi patīkami pārsteigts.

Neizslēdz gaismu! Ja lampa šķiet par spožu, radi romantisku gaisotni ar sveču palīdzību. Vasaras laikā atstāj vaļā žalūzijas, mēness gaisma radīs īpašu noskaņu.

Uzņemies vadību. Negaidi, kad tavs partneris ierosinās kādu mīlas spēli. Esi tā, kas ņem varu pār nakti, un varu saderēt, ka parādā tev neviens nepaliks. :)

Negaidi līdz gulētiešanai. Kāpēc gan seksam jābūt tikai naktī? Mašīnā, virtuvē, no rīta… Jebkurš laiks ir perfekts seksam. Kas var būt labāks par nelielu adrenalīna devu?

Pirms un pēc seksa sarunas. Ja tevi māc šaubas par kaut ko, izrunā to ar savu mīļoto. Starp citu, varbūt arī viņš atklās tev kaut ko…

Jauni palagi – panākumu atslēga. Kas var būt lieliskāks par tīru un svaigu gultas veļu? Tas noteikti liks tev justies daudz seksīgāk un, jā, svaigāk!

Guli ar īsto un vienīgo. Visseksīgāk jutīsies, ja gulēsi ar vīrieti, kuram tu spēj 100% uzticēties.

Duša! Pirms seksa noteikti meklē iespēju noskaloties. Tu jutīsies pašpārliecinātāka.

Skaties uz sevi tā, kā skaties uz savu partneri. Vai seksa laikā tev interesē kāds sirmais matiņš, spalviņa vai pūtīte? Ja atbilde ir nē, tad, tici man, to neievēro arī viņš.

Lasi vēl