Vienkārši, lēti un pieejami! Izmēģini brīnumaino skaistumkopšanas noslēpumu – rīsu masku

Komentāri
Vienkārši, lēti un pieejami! Izmēģini brīnumaino skaistumkopšanas noslēpumu – rīsu masku
Foto: Flickr

Japānā rīsi ir iecienīti ne tikai ēdienkartē. Japānietes šo brīnumaino produktu izmanto arī kosmētikā. Tā kā japānietes ir slavenas ar savu labo izskatu, tad skaidrs, ka rīsu maskai “Uzlecošās saules zemes” daiļā dzimuma skaistuma sekmēšanā, ir viena no noteicošajām lomām.

Rīsi ir bagāti ar linolskābi un skvalēnu, kas ir spēcīgs antioksidants, kas stimulē kalogēna veidošanos. Tas savukārt aizkavē krunciņu veidošanos un aizsargā viņu no negatīvās saules ietekmi. Turklāt rīsos ir daudz E vitamīna un gamma orizanols, kas aizsargā sirdi un samazina holesterīna līmeni asinīs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Diemžēl, izņemot jāpānietes, lielākoties neviens nav informēts par rīsu brīnumainajām spējām. Izmēģini rīsu masku! Uzklāj to uz sejas reizi nedēļā un izskatīsies par 10 gadiem jaunāka!

Sastāvdaļas:

  • 3 ēdamkarotes rīsu;
  • 1 ēdamkarote piena;
  • 1 ēdamkarote medus.

Pagatavošana

Novāri un nosusini rīsus. Ūdeni, kas notecēs, nekādā gadījumā neizlej. Pievieno rīsiem siltu pienu un siltu medu. Uzklāj to uz tīras un nosusinātas sejas ādas un pagaidi, kamēr tā pilnībā izžūst. Nomazgā ar ūdeni, kurā vārīji rīsus, jo tam piemīt spēcīga antioksidējoša iedarbība,  – mitrina ādu un stimulē asinsriti. Optimālu un redzamu rezultātu iegūsi, ja šo masku lietosi kā minimums reizi nedēļā.

Foto: uz galda rīsi ir ļoti kārdinoši

Lasi vēl