”Vienkārša un dabiska sieviete ir vislabākā. Vīriešiem patīk koptas un atbildīgas dāmas.” Dālija Gaile par sievietēm un skaistumkopšanu

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

12 komentāri
”Vienkārša un dabiska sieviete ir vislabākā. Vīriešiem patīk koptas un atbildīgas dāmas.” Dālija Gaile par sievietēm un skaistumkopšanu
PUBLICITĀTES FOTO

Fitnesa entuziaste Dālija Gaile ir skaista, talantīga jauna māmiņa, kura piepilda sapņus, rūpējas par savu ķermeni un motivē citas sievietes pievērsties veselīgam dzīvesveidam, sportam un dabiskajam skaistumam. Dālija piedalās konkursā ”Mrs.Latvija 2019”.

Dālijai, kā jau vairumam dāmu, tuva tēma ir skaistumkopšana, kā nekā sievietēm patīk pucēties un vienmēr izskatīties daiļām.

Skaistumkonkursu dalībniece uzskata, ja sieviete vēlas būt skaista un veselīga ir jāsāk rūpēties par sevi.

Skaistumkonkursā ”Miss&Mrs.Top of the World 2019” startēs bikini fitnesa modele Dālija Gaile

”Lietoju pārbaudītus produktus. Matiem tikai zīmola ”SHI” produkciju. Seju katru rītu un vakaru tīru ar ”Avenene” un pēc tam lietoju ”Eucerin” mitrinošo krēmu,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Dālija.

Kosmētiku Dālija lieto ļoti reti, jo labprātāk izvēlas svaigu un tīru sejas ādu.

Apmeklētas tiek arī sejas procedūras, jo skaistule uzskata, ka ar krēmiem ir par maz. Izmantota tiek arī mezoterapija.

Fitnesa entuziaste domā, ka skaista sieviete ir kopta sieviete. Ne tikai sejai ir jābūt veselīgai, jādomā arī par fiziskajām aktivitātēm. Katrs rīts Dālijai sākas 7.30 un jau 8.00 viņa ir sporta zālē.

”Meitenes daudz laika patērē, apmeklējot dažādas procedūras, un cerot, ka sāks tievēt un pazudīs celulīts. Par to tiek maksāta liela nauda, viss ar cerību, ka notiks brīnums un būs izmaiņas. Tas nestrādā! Tas ir mārketinga triks,” tā Dālija.

Dālija ikvienai sievietei iesaka dzīvot veselīgu dzīvesveidu, tas ir sākums kam jaunam. Sieviete ir droša, ka ikviena dāma sevi veido tādu, kādu atspulgu vēlas redzēt spoguļa atspulgā.

Nebēdnīgās māsiņas! Madara Kiviča un Dālija Gaile apmeklē ballīti vienādā apģērbā

”Man ir svarīgi justies komfortabli. Tāpēc apģērba izvēle ir pavisam vienkārša – lai ir ērti un pamanāmi. Man ir ogļu melni mati, tāpēc izvēlos košu apģērbu. Man nav kāds noteikts stils, ģērbjos dažādi,” par ģērbšanās stilu stāsta Dālija.

Vienu dienu Dālija var būt tērpusies sportiskajā stilā, bet jau nākamajā dienā klasiskajā, vienu dienu viņai var būt izlaisti mati, bet jau nākamajā uztaisītas divas astītes.

”Man patīk katru dienu būt savādākai. Ļoti patīk izskatīties drosmīgi. Varu uztaisīt divas astītes un uzkrāsot izteiksmīgas acis. Vai mani interesē citu domas? Nē,” tā Dālija.

Skaistule audzina septiņus gadus vecu dēlu, kuram patīk, kā izskatās viņa mamma. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc Dālija uzskata, ka būt mammai nenozīmē, ka ir jāizskatās stereotipiski kā mammai. Ir jāatrod laiks sev, jārūpējas par sevi un jālutina sevi!

”Vīriešiem patīk koptas un atbildīgas sievietes. Starp seksīgumu un vulgaritāti ir atšķirība. Sieviete pat skaistās biksēs vai brīvā kleitiņā var izskatīties seksīgi. Vulgaritāte, tas jau ir pāri robežai. Vulgāri izskatās sievietes, kuras par sevi nav pārliecinātas,” pārdomās dalās Dālija.

Dālija ir pārliecināta, ka par vulgāru sievieti vīrieši neko labu nedomā. Šāda veida dāmas tiek uzskatītas par labu esam tikai vienas nakts sakariem.

Skaistule daudz runājusi ar dzīves pieredzējušiem cilvēkiem, un nevienu neinteresē mākslīgais skaistums vai vulgaritāte, bet tādas ir vairums sievietes.

”Vienkārša un dabiska sieviete ir vislabākā. Meitenes taisa operācijas, palielina krūtis, bet kam tas vajadzīgs? Kam vajag ko pierādīt? Parasti notiek tā, ka paiet laiks un viņas saprot, ka sevi sagraizījušas un sabojājušas,” tā Dālija.

Dālija novērojusi, ka tieši seja visvairāk tiek pakļauta ārējās vides iedarbībai – saule, vējš, sniegs, gaisa piesārņojums, arī sabiedriskais transports ir tikai daži kritēriji, kas ietekmē ādas stāvokli.

”Paskatoties cilvēka sejā, var redzēt to, cik cilvēks ir laimīgs, noguris, vai ar sevi apmierināts, jo sejas ādas mirdzums, grumbu daudzums un ādas krāsa var pastāstīt par kaitīgajiem ieradumiem, miega trūkumu un emocionālo stāvokli. Pati dzīvoju bez kaitīgajiem ieradumiem!” tā Dālija.

Skaistumkaraliene ir droša, ka kaut reizi nedēļā, apmeklējot sporta zāli, nevajadzēs nekādas operācijas, lai tievētu un citas izdomātas muļķības.

Dālija uzsver, ka zina, ko runā, jo jau sešus gadus intensīvi apmeklē sporta zāli un pieredze viņai ir liela.

”Tam visam vajag spēcīgu raksturu un motivāciju, ar vāju raksturu neviens neko nav sasniedzis. Ļoti lepojos ar saviem sasniegumiem. Tāpat man apkārt ir cilvēki, kuri kaut ko sasnieguši. Tādi man ir vairāk nekā desmit draugi, visi brīnumaini, laimīgi cilvēki,” smaida Dālija.

Runājot par sieviešu pašcieņu, Dālija paziņo, ka sieviete zaudē pašcieņu tad, kad skrien pakaļ vīrietim. Pārbauda, kontrolē, lasa viņa īsziņas, cenšas kalpot un nopelnīt mīlestību.

”Ja sieviete tā dara, tātad netic sev, netic savam sievišķajam spēkam, unikalitātei un sūtībai. Vīrieši pēc dabas ir mednieki un, kad mēs samaināmies ar viņiem vietām, kļūstam tiem neinteresantas,” tā Dālija.

Cieņpilna attieksme pret sevi nozīmē prasmi priecāties, mīlēt, būt dabiskai. Ar pateicību pieņemt dāvanas un komplimentus, ticēt saviem sapņiem, paust savas vēlmes, būt aizrautīgai, uzticēties sev, spēt baudīt sevi un savu dzīvi.

”Sievietei būt nav viegli! Sākot ar fokusēšanos uz attiecībām, beidzot ar pareizā ceļa atrašanu un izlemšanu, ko lai šodien velk mugurā. Labs citāts spēj vienot sievietes sajūtās un emocijās, ar to viņas spēj viena otru saprast. Taču dažreiz ir vajadzīga kāda sveša persona, kura pasaka vārdus, kas apzīmē, kā tu jūties,” aizdomājas Dālija.

Jau 17. septembrī norisināsies konkursa “Mrs.Latvija 2019” fināls, bet pagaidām tev ir iespēja BALSOT par skaistulēm un izlemt, kura ir daiļākā dalībniece!