Viena no 30 skaistākajām latvietēm slavas dēļ ielien miskastē

6 komentāri
Viena no 30 skaistākajām latvietēm slavas dēļ ielien miskastē
PUBLICITĀTES FOTO

Tik tikko sākusies balsošana par  ”Mrs.Latvija 2019” dalībniecēm. Viena no tām, Alise Marija Aizpure, piedalās arī šovā ”Gribi kļūt slavens?”, kurā pārsteigusi ar potenciālās skaistumkaralienes statusam mulsinošu gājienu – dāma slavas vārdā ierāpusies miskastē un ļāvusi citiem šovmeņiem aizklapēt tās vāku un viņu kārtīgi izvizināt.

”Esmu meitene ar neizsīkstošu optimisma dzirksti. Mani saista jauni izaicinājumi, projekti un ne mazāk svarīgi man ir pozitīvs rezultāts, lai ir tā labā sajūta, ka darbs ir godam padarīts. Esmu mūsdienu versija Luisa Kerola Alisei Aizspogulijā,” sevi konkursā ”Mrs.Latvija 2019” prezentē Alise.

Visas 30 gada skaistākās precētās dāmas apskati TE!

Šovā ”Gribi būt slavens?” viņa neslēpj, ka ir multitalantīga – glezno, rosās ziņu portālā, gājusi modeļu skolā, darbojas politikā un varot uzkāpt kokā.

Kad atlasē izrādās, ka ar gleznošanas talantu nebūs gana, viņa gatava uz jebko citu – skaistule mēģina turpat uz vietas Olgas Rajeckas balss pavadībā uzdejot.

Kad arī ar to nav gana, viena no 30 Latvijas skaistākajām sievietēm gatava kameru priekšā ierāpties miskastē!

Skaistulei gružu kastē pie pudelēm un cigarešu galiem klājas visai jestri – pārējie šovmeņi gatavi uz musarņika pasēdēt, pa to pabungot un izvizināt dāmu pa rajonu.

Tiesa, aizkadrā šis gājiens tiek komentēts kā uzmanības trūkums.

Epizodē Alises māžošanās baudāma no 17:45 minūtes.