Komentāri

Gan gaidību laikā, gan tad, kad bērniņš ir piedzimis, mums, māmiņām, ir jārūpējas par to, lai organismā nekā netrūktu un mēs uzņemtu pietiekam daudz vitamīnu.

A, B, C, D tik daudz un vēl vairāk vitamīnu ir nepieciešamas, lai mūsu organisms pilnvērtīgi funkcionētu. Īpašu uzmanību vitamīniem un uzturam būtu jāpievērš laikā, kad gaidām mazuli.  3–6 mēnešus līdz grūtniecībai ir jāsāk lietot folskābe. Tas ir ļoti svarīgs vitamīns grūtniecēm, jo folskābe samazina nervu caurulītes defektu risku bērniņam. Tie ir visbiežāk iedzimtie defekti jaundzimušajiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Savukārt otrs vitamīns, kas būtu jālieto pirms grūtniecības iestāšanās, ir Omega 3. Zivju eļļa samazina priekšlaicīgo grūtniecības un dzemdību pārtraukšanas risku. D3 vitamīns arīdzan ir svarīgs. Pirms grūtniecības plānošanas vēlams ir uzsākt komplekso vitamīnu lietošanu, neaizmirstot par sabalansētu uzturu.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl