Komentāri

Mammu, padziedāsi dziesmiņu? Nereti, ja šādu jautājumu sadzirdi no savas samiegojušās atvases, nejūties pārlaimīga, jo domās uzreiz apsver savu “meldiņa noturību,” pareizos šūpuļdziesmu vārdus un klusībā lūdz piedošanu kaimiņiem. Lai nedaudz palīdzētu tev izmisuma brīdī, Skaties.lv/Sievietei ir apkopojusi visu laiku labākās un mīļākās šūpuļdziesmas.

Atceries, ka dziedāšana bērnam ir ļoti svarīga, jo tā sekmē viņa runātprasmi un valodas attīstību. Turklāt bērnam ir ļoti svarīgi dzirdēt tieši vecāku balsi, jo tā nomierina.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Labu nakti vai Pulkstenis deviņus jau zvana savulaik skanēja Latvijas Radio katru vakaru tieši pulksten deviņos vakarā, jo bija beigusies ik vakara pasaciņa bērniem.

Video

Dziesmu Visi eži miegā mūsu mammas dziedāšanas stundās mācījās skolā ap Jaunā gada laiku, jo tajā stāstīts par sniegu, lauski un ziemas miegu.

Video

Dziesma Aijā žūžu, lāča bērni komentārus neprasa. Pie tās aizmiguši bērni jau neskaitāmās paaudzēs. Visticamāk, ka arī mūsu bērni, bērnubērni un bērnubērnu bērni vakaros saviem bērniem dziedās par tēvu, kurš pārnesa medus podu un māti, kura vācelītē saviem mazajiem salasījusi ogas.

Video

Velc, pelīte, saldu miegu ir vēl viena šūpuļdziesmu ikona, kura arī skanēja teju pirms pusgadsimta radio pēc ik vakara pasaciņas.

Video

Mūsu māmiņas katru darba dienas vakaru kā sastingušas sēdēja pie televīzijas ekrāniem un ar nepacietību gaidīja, kad atnāks Miedziņš. Šo dziesmu toreiz dziedāja aktrise Dace Bonāte.

Video

Aijā, Ancīt, aijā. Par šo šūpuļdziesmiņu bērnu domas dalījās. Vieniem tā šķita pārāk skumīga, bet citi pie Ancīša aizmiga visātrāk…

Video

 

 

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl