2 komentāri

Ja tev ir nepieciešams pierādījums, ka īsta mīlestība pastāv, tev ir jāredz video, kurā vīrieša nepārspējamā reakcija uz sievas pozitīvo grūtniecības testu ir apbrīnojama un liek asarām sariesties acīs. 

Videoklipā ir redzama topošā māmiņa, kura, slēpjoties aiz durvīm, iesauca vīru istabā, lai viņu pārsteigtu. Kad vīrietis ienāca istabā, sieva viņam norādīja uz tālāko stūri, kur bija novietoti pozitīvi grūtniecības testi. Kad viņas vīrs ieraudzīja, ka sieva gaida bērniņu, viņa sejas izteiksme mainījās, un laime, ko vīrietis izstaroja, nav aprakstāma vārdiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pat kārtīgi neaplūkojot grūtniecības testu, sievietes vīrs nevarēja neizrādīt ļoti lielo sajūsmu, sievu cilājot un skūpstot. Sirsnīgo video skaties turpmāk.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl