VIDEO: vingrojumi ideāli plakanam vēderam vai “deja ar presi”

Komentāri

Plakans vēders vasaras sezonā ir sapnis teju katrai no mums. Apzinīgākās jau sen kā iet uz sporta zāli, izmisīgākās strauji “apsēžas”uz kādas drakoniska rakstura diētas. Ja tavs “sāpīgais punkts” ir vēders, tad tikai ar diētu vien nekas līdzēts nebūs, ir jāķeras klāt īpašiem vingrinājumiem. Lūk, video, kurā vari smelties idejas dažādiem vingrojumiem vēdera preses stiprināšanai.

Video ilgst četras minūtes un trīsdesmit sekundes, un tici vai nē – visu šo laiku meitenes to vien dara, kā izpilda vingrinājumus, kurā trenē vēdera presi. Tādēļ šis vingirnājumu komplekss drīzāk atgādina horeogrāfisku miniatūru, kurā ir gan lēnākas kustības, gan kustību paātrinājums atbilstoši muzikālajam pavadījumam…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Tikai neiedomājies, ka tu vari visu video redzēto izpildīt vienā piegājienā, tici – tas labi nebeigsies. Taču tu noteikti vari paņemt  atsevišķus vingrinājumus, kas tavuprāt tev der un padodas vislabāk. Trenējies, un arī tu, iespējams, sasniegsi meiteņu iekarotās virsotnes. Galvenais – uzliec mūziku, kas tev ļoti patīk, un tad laiks paies nemanot.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl