VIDEO: Viņas melo labāk zvaigzne Ieva Florence gatavo meksikāņu uzkodas. Izskatās gardi!

1 komentārs
VIDEO: Viņas melo labāk zvaigzne Ieva Florence gatavo meksikāņu uzkodas. Izskatās gardi!
Foto: ekrānuzņēmums

Raidījums LNT Brokastis ciemojas pie aktrises, seriāla Viņas melo labāk un tūlīt uz TV3 ekrāniem iznākošā seriāla Šķiršanās formula zvaigznes Ievas Florences. Savā brīvdienu mājā Ieva brokastīs gatavos uzkodas meksikāņu gaumē.

Ievai patīk izmēģināt jaunus ēdienus, parasti viņa gatavo brīvdienās. Recepti, ko Ieva gatavo tagad, var ēst gan brokastīs, gan arī citās ēdienreizēs. Ieva tic patiesībai – jo vairāk dari, jo vairāk izdarīsi. Tādēļ viņa strādā un piedalās daudzos projektos vienlaikus. Asi ēdieni Ievai agrāk nav gājuši pie sirds, toties tagad tie ir viņas ēdienkartes ”augšgalā”.

Foto

Asajai un sātīgajai mērcei sagriež tomātus, piparus, sīpolus, sablendē avokado. Avokado masai pieliek klāt tomātus un sīpolus, piespiež laima sulu. Pieliek garšvielas, visu samaisa un liek ledusskapī. Kesadijā iesmērē kausēto sieru, vienā kasadiljas pusē izber rīvēto sieru, virs rīvētā siera uzliek lasi, uzrīvē citrona miziņu. Saloka uz pusēm. Kesadiju apcep uz pannas, pēc tam cep cepeškrāsnī.  Mērci pasniedz ar kukurūzas čipsiem. Kesadiju nedaudz atdzesē un sagriež strēmelēs.

Video