Komentāri

Ikvienam no vecākiem laiku pa laikam ir jāsastopas ar “neērtiem” bērnu jautājumiem. Seriālā Šķiršanās formula jaunākajā sērijā Oskaram ir jāsniedz atbilde savam dēlam Dāvim. Bērns grib zināt: kāpēc cilvēki šķiras?

Ļoti vienkāršs, bet sarežģīts jautājums. Allaž apķērīgais Oskars pat dēlam atzīst, ka vienkārši izskaidrot ir sarežģīti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Oskars saka, ka tad, kad cilvēki precas, viņi pat nenojauš, ko viņiem nāksies upurēt ģimenes dēļ. Katrs cilvēks piedzimst ar vēlmju kopumu. Tās ir gan vēlmes veidot attiecības, gan piedzīvot mīlestību. Kad attiecībās mīlestība beidzas, tad cilvēks atceras par savām vēlmēm, ko viņš nespēj piepildīt attiecību dēļ.

Foto

 

Oskars iedala cilvēkus trīs grupās: pirmajā grupā ir salīdzinoši ļoti maz cilvēku, kuriem dzīvē pietiek ar vienu mīlestību. Oskars domā, ka otrajā grupā ir cilvēki, kuri meklē citas attiecības un kaislības, kad iepriekšējās viņiem kļūst garlaicīgi. Savukārt pie trešās grupas piederot cilvēki, kuri mīl visus un vienmēr.

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl