Komentāri

Ikvienam no vecākiem laiku pa laikam ir jāsastopas ar “neērtiem” bērnu jautājumiem. Seriālā Šķiršanās formula jaunākajā sērijā Oskaram ir jāsniedz atbilde savam dēlam Dāvim. Bērns grib zināt: kāpēc cilvēki šķiras?

Ļoti vienkāršs, bet sarežģīts jautājums. Allaž apķērīgais Oskars pat dēlam atzīst, ka vienkārši izskaidrot ir sarežģīti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Oskars saka, ka tad, kad cilvēki precas, viņi pat nenojauš, ko viņiem nāksies upurēt ģimenes dēļ. Katrs cilvēks piedzimst ar vēlmju kopumu. Tās ir gan vēlmes veidot attiecības, gan piedzīvot mīlestību. Kad attiecībās mīlestība beidzas, tad cilvēks atceras par savām vēlmēm, ko viņš nespēj piepildīt attiecību dēļ.

Foto

 

Oskars iedala cilvēkus trīs grupās: pirmajā grupā ir salīdzinoši ļoti maz cilvēku, kuriem dzīvē pietiek ar vienu mīlestību. Oskars domā, ka otrajā grupā ir cilvēki, kuri meklē citas attiecības un kaislības, kad iepriekšējās viņiem kļūst garlaicīgi. Savukārt pie trešās grupas piederot cilvēki, kuri mīl visus un vienmēr.

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl