VIDEO: vienkārši pagatavojama recepte gardām un veselīgām pankūkām

Komentāri
VIDEO: vienkārši pagatavojama recepte gardām un veselīgām pankūkām
Foto: ekrānuzņēmums

Gan brīvdienās, gan arī draba dienās brokastis mēs vēlamies sātīgas, garšīgas un galvenais, lai nav ļoti sarezģīts gatavošanas process. Interesantu un vienkārši pagatavojamu  pankūku recepti piedāvā žurnāla Ievas Virtuve galvenā redaktore Zane Timpare.

Arī Zanei pašai patīk gatavot vienkāršus un reizē arī veselīgus ēdienus. Klasisko brīvdienu brokastu ēdienu – pildītās pankūkas viņa gatavo nevis no ierastajiem baltajiem kviešu miltiem, bet no speltas kviešu miltiem, kuri garšas ziņā ne ar ko neatšķiras, taču ir daudz veselīgāki. Turklāt ar šiem miltiem ir viegli “apmānīt” mūžam aizdomīgos pusaudžus, kuriem ir gandrīz neiespējami “iebarot” veselīgos griķu vai auzu miltus balto kviešu miltu vietā.

Pankūkām pievieno arī spinātus. Zane stāsta, ka spinātu garša daudziem nepatīk, jo rada mutē specifisku spīvu garšu , bet pievienojot tos pankūkām,  spināti garšo ļoti labi un rada ēdienam bagātīgāku garšas buķeti.

Foto

Sastāvdaļas:

  • 4 olas;
  • speltas kviešu milti – 200 g;
  • ½ l piena.

Pildījumam 

Izmantojam to, kas katram vislabāk garšo. Piemēram, paprika, svaigs gurķis. Vai arī –  paprika, saulē kaltēti tomāti, svaigais krēmsiers un dilles. Var pildījumam pievienot arī parastu rīvēto sieru.

Cept vislabāk uz mērenas uguns. Brīvdienu rītā pietiek ar divām pankūkām, krūzi kafijas un sāta sajūta ir ilgu laiku.

Video

Lasi vēl