VIDEO: vienkārši pagatavojama recepte gardām un veselīgām pankūkām

Komentāri

Gan brīvdienās, gan arī draba dienās brokastis mēs vēlamies sātīgas, garšīgas un galvenais, lai nav ļoti sarezģīts gatavošanas process. Interesantu un vienkārši pagatavojamu  pankūku recepti piedāvā žurnāla Ievas Virtuve galvenā redaktore Zane Timpare.

Arī Zanei pašai patīk gatavot vienkāršus un reizē arī veselīgus ēdienus. Klasisko brīvdienu brokastu ēdienu – pildītās pankūkas viņa gatavo nevis no ierastajiem baltajiem kviešu miltiem, bet no speltas kviešu miltiem, kuri garšas ziņā ne ar ko neatšķiras, taču ir daudz veselīgāki. Turklāt ar šiem miltiem ir viegli “apmānīt” mūžam aizdomīgos pusaudžus, kuriem ir gandrīz neiespējami “iebarot” veselīgos griķu vai auzu miltus balto kviešu miltu vietā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pankūkām pievieno arī spinātus. Zane stāsta, ka spinātu garša daudziem nepatīk, jo rada mutē specifisku spīvu garšu , bet pievienojot tos pankūkām,  spināti garšo ļoti labi un rada ēdienam bagātīgāku garšas buķeti.

Foto

Sastāvdaļas:

  • 4 olas;
  • speltas kviešu milti – 200 g;
  • ½ l piena.

Pildījumam 

Izmantojam to, kas katram vislabāk garšo. Piemēram, paprika, svaigs gurķis. Vai arī –  paprika, saulē kaltēti tomāti, svaigais krēmsiers un dilles. Var pildījumam pievienot arī parastu rīvēto sieru.

Cept vislabāk uz mērenas uguns. Brīvdienu rītā pietiek ar divām pankūkām, krūzi kafijas un sāta sajūta ir ilgu laiku.

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl