Komentāri

Vienalga – vidusskolniece, jauniete vai dāma ar pieredzi, nevienā vecumā mīlas frontē karot nav viegli. Īpaši tad, ja vīrieši (arī jebkurā vecumā) uzvedas tā, ka paši nesaprot, ko grib.

Paradoksāli, bet mēs – sievietes – visai bieži pie sevis sūkstāmies, vīriešiem nav mugurkaula, viņi visi ir “memļaki”, nezina, ko grib utt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tad, mīļās dāmas, šo vīriešu defektu ir jāpārvērš par efektu un jāizmanto savā labā. Mācieties no seriāla UgunsGrēks Danas!

Foto

 

Seriālā UgunsGrēks gandrīz katra tēla personība ir gājusi cauri lielākām vai mazākām dvēseles mokām. Tagad Dana visai apņēmīgi ir nolēmusi atgūt Gati, turklāt uz savu mērķi virzās straujiem soļiem. Un pateicoties kam? Tikai un vienīgi tam, ka Gatis pats nezina, ko grib…

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl