Komentāri

Šobrīd ir īstais dārzkopju laiks, tādēļ nav nekāds brīnums, ja raidījums Bez Tabu saņem dažādas vēstules un ziņas par būšanām un nebūšanām, kas saistītas tieši ar dārzkopja ikdienu. Ja tava kaislība ir dārza puķes, tad noteikti esi izmēģinājusi puķu sīpolus vai stādus iegādāties internetā. Par šāda pirkuma plusiem un mīnusiem stāsta raidījuma Bez Tabu korespondente Agnese Drunka.

Vienas no krāšņākajām dārza vasaras puķēm ir lilijas. Agnese Drunka tieši viesojas pie pazīstamākā Latvijas liliju selekcionāra Gunta Granta, kad saņem telefona zvanu no kādas Bez tabu skatītājas, kura stāsta, ka aprīļa sākumā interneta veikalā Hansapost.lv  pasūtījusi karalisko liliju sīpolus. Piecpadsmit sīpolus par 29,95 EUR. Piegāde solīta 2-3 nedēļu laikā. Taču joprojām, kad ir pēdējais brīdis, lai stādītu liliju sīpolus, pasūtījums nav saņemts, jo solītās 2-3 nedēļas ir pārvērtušās 6 nedēļās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Liliju selekcionārs Guntis Grants raidījumam Bez Tabu nenoliedz, ka arī no internetā iegādātiem sīpoliem var izaugt brīnumaini ziedi:

Tā ir loterija. Mēs visi kādreiz piedalāmies loterijās. Tā ir ļoti skaista loterija, kurā var laimēt kaut ko ļoti, ļoti skaistu, ja mums paveiksies.

Protams, ir vairāki nosacījumi, lai loze būtu pilna. Guntis Grants skaidro, ka, ja liliju sīpoli ir uzglabāti pareizā temperatūrā, mitrumā līdz pakošanas brīdim, tad vēl var gaidīt, ka caur internetu būs iespējams nopirkt daudz maz lietā liekamus liliju sīpolus.

Foto

Patērētāju tiesību aizsardzības centrā Agnese noskaidro, ka par Hansapost.lv ne pagājušajā gadā, ne šogad nav saņemta neviena sūdzība.

Tā kā Hansapost.lv  birojs atrodas Igaunijā, bet Latvijā ir tikai pārstāvniecība, atbildi, kas noticis ar klientes pasūtītajiem sīpoliem, tik viegli nav saņemt. Patērētāju tiesību aizsardzības centrā iesaka klientei sūdzību risināšanu veikt, izmantojot Eiropas Patērētāju informēšanas centra pakalpojumus.

Klientei šobrīd ir iespēja rakstveidā atteikties no pasūtījuma un nemaz nepiedalīties laimes spēlē, lai laimētu skaistus liliju ziedus vasaras vidū, vai arī cerēt, ka reiz sagaidītie liliju sīpoli būs dzīvotspējīgi. Ja ne – 14 dienu laikā, būs iespējams tos nosūtīt atpakaļ.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl