Komentāri

Pēdējo gadu skaistuma “standarti”sievietēs ir ieprogrammējuši pārliecību: ja lūpas nav kā Andželīnai Džolijai, tad tās nav nekādas lūpas… Tām, kuras nevēlas un neatzīst kardinālu iejaukšanos savas sejas vaibstos, grima meistare Una Bernatoviča demonstrē, kā ar īpašām metodēm un mazām “viltībiņām”ir iespējams iegūt daudz apjomīgākas lūpas.

Una Bernatoviča atzīst, ka sievietēm lūpu forma ir klupšanas akmens. Koriģējot lūpas ar dekoratīvās kosmētikas palīdzību nekādā gadījumā nedrīkst pārspīlēt, un izjaukt dabas dotās proporcijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirms uzkrāsot lūpas, ir ieteicams tās apstrādāt ar skrubi vai speciālo masku, tad arī dekoratīvā kosmētika labāk klāsies un izskatīsies.

Foto

Viena no metodēm, kā radīt vizuālu iespaidu, ka lūpas ir apjomīgākas, ir lūpu kontūru izgaismošana. To var veikt ar otiņas un šķidras konsistences konsīleri: ap lūpām viegli izgaismot ādu nedaudz gaišāku par sejas pamattoni.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl