VIDEO: vēlies aizbāzt vīrietim muti? Ņem piemēru no Simonas

Komentāri

Reti kurš vīrietis, lai kā viņš mīlētu savu sievu, atzīs, ka viņa labi prot vadīt automašīnu. Saldā pārīša Simona uz ilgāku laiku atradināja Filipu no dažādām dzēlībām, ko viņš veltīja sievai, kad tā centās uzsākt braukšanu.

Sievietēm, īpaši tām, kuras vispirms novērtē automašīnas krāsu un spogulīša, kas atrodas aiz saulessarga, kvalitāti, automašīnas mēdz neklausīt… Neklausa un viss… Un ja vēl līdzās sēž mīļotais vīrietis, kurš jau pašos pamatos visai nievājoši izturas pret sievietēm pie stūres, tad mašīna iespītējas trīskārtīgi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Tas nozīmē, ka mums – sievietēm ir jāliek lietā savi stiprākie ieroči – ass prāts un trāpīga mēle…

Video

Simona nav ar pliku roku ņemama, ja runa ir par tēmām ar pikantu pieskaņu. Ko gan Filips bez viņas darītu?

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl