VIDEO. Valsts pirmā lēdija Iveta Vējone: Kāpēc lai es no Raimonda dāvanas slēptu?

Komentāri

Tāpat kā daudzām no mums, Ivetas Vējones Ziemassvētku smarža ir piparkūku un eglīšu aromāts. Šoreiz Iveta piparkūkas cep kopā ar šefpavāru Raimondu Zommeru un stāsta par savas ģimenes svētku svinēšanas tradīcijām un ikdienas ieradumiem.

Vējoņu ģimenē visbiežāk gatavo Iveta. Svētkos, kas tiek svinēti plašākā ģimenes lokā, galvenā gatavotāja ir Ivetas mamma, kura pēc profesijas ir pavāre. Kopš Ivetas vīrs Raimonds Vējonis ir augstajā amatā, laika ēst gatavošanai sanāk mazāk, tādēļ tagad Vējoņi ikdienā izvēlas pagatavot to, kas neprasa ilgu stāvēšanu pie plīts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Ziemassvētki ir svētki, ko visi cenšas nosvinēt ģimenes lokā pie Ivetas mammas, bet Jauno gadu parasti Raimonds un Iveta svin pie draugiem. Kad Vējoņu bērni bija vēl mazi, dāvanas bija jāslēpj. Tagad, kad abi palikuši divatā, dāvanas vairs netiek slēptas.

Decembris Ivetai Vējonei ir piepildīts laiks. Tuvojoties Ziemassvētkiem, katru dienu ir kāds pasākums, – vai kāds labdarības koncerts, vai labdarības tirdziņš. Cik tik vien iespējams, Valsts pirmais pāris šos pasākumus apmeklē.

Iveta Vējone:

Gudrība pie manis atnāca pamazām. Kad es biju jauna, un bērni bija mazi, man likās, ka viņiem labi jāmācās, ir labi jāklausa. Ja kaut kas nebija kārtībā, kā jau vecāki – dažreiz pabārāmies, strīdējāmies.  Tagad, pabraukājot apkārt un paskatoties, – gan Bērnu slimnīcā, gan bērnu namos, saprotu, ka tie visi ir sīkumi. Galvenais, lai tev ir veseli bērni, lai ir laba ģimene. Ir jābūt priecīgam un pateicīgam par to.

Video

 

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl