VIDEO. Valsts pirmā lēdija Iveta Vējone: Kāpēc lai es no Raimonda dāvanas slēptu?

0 Komentāru
VIDEO. Valsts pirmā lēdija Iveta Vējone: Kāpēc lai es no Raimonda dāvanas slēptu?
Foto: f64

Tāpat kā daudzām no mums, Ivetas Vējones Ziemassvētku smarža ir piparkūku un eglīšu aromāts. Šoreiz Iveta piparkūkas cep kopā ar šefpavāru Raimondu Zommeru un stāsta par savas ģimenes svētku svinēšanas tradīcijām un ikdienas ieradumiem.

Vējoņu ģimenē visbiežāk gatavo Iveta. Svētkos, kas tiek svinēti plašākā ģimenes lokā, galvenā gatavotāja ir Ivetas mamma, kura pēc profesijas ir pavāre. Kopš Ivetas vīrs Raimonds Vējonis ir augstajā amatā, laika ēst gatavošanai sanāk mazāk, tādēļ tagad Vējoņi ikdienā izvēlas pagatavot to, kas neprasa ilgu stāvēšanu pie plīts.

Foto

Ziemassvētki ir svētki, ko visi cenšas nosvinēt ģimenes lokā pie Ivetas mammas, bet Jauno gadu parasti Raimonds un Iveta svin pie draugiem. Kad Vējoņu bērni bija vēl mazi, dāvanas bija jāslēpj. Tagad, kad abi palikuši divatā, dāvanas vairs netiek slēptas.

Decembris Ivetai Vējonei ir piepildīts laiks. Tuvojoties Ziemassvētkiem, katru dienu ir kāds pasākums, – vai kāds labdarības koncerts, vai labdarības tirdziņš. Cik tik vien iespējams, Valsts pirmais pāris šos pasākumus apmeklē.

Iveta Vējone:

Gudrība pie manis atnāca pamazām. Kad es biju jauna, un bērni bija mazi, man likās, ka viņiem labi jāmācās, ir labi jāklausa. Ja kaut kas nebija kārtībā, kā jau vecāki – dažreiz pabārāmies, strīdējāmies.  Tagad, pabraukājot apkārt un paskatoties, – gan Bērnu slimnīcā, gan bērnu namos, saprotu, ka tie visi ir sīkumi. Galvenais, lai tev ir veseli bērni, lai ir laba ģimene. Ir jābūt priecīgam un pateicīgam par to.

Video

 

0 Komentāru