VIDEO: valsts pirmā lēdija Iveta Vējone: Bez šuvējas būtu grūti

0 Komentāru
VIDEO: valsts pirmā lēdija Iveta Vējone: Bez šuvējas būtu grūti
Foto: LETA

Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa sievai Ivetai Vējonei Lieldienas vienmēr ir bijuši ģimenes svētki. Allaž nācis ciemos Lieldienu zaķis,kurš nesis olas. Arī šogad Vējones kundze zina, ka būs olu kari un šūpošanās, tādēļ cer, ka laiks būs labs. Bet Lieldienu priekšvakarā Valsts pirmā lēdija piekrīt sarunai ar raidījuma Bez tabu: Dzīves smalkumi vadītāju Baibu Runci par ļoti sievišķīgu tēmu. Proti, Vējones kundzes ģērbšanās stils.

Iveta Vējone piekrīt, ka kļūstot par Valsts pirmo lēdiju ir vairāk jāpiedomā, izvēloties ikdienas apģērbu. Taču pie sabiedrības vērtējošās acs pieradusi jau tad, kad vīrs Raimonds Vējonis bijis Aizsardzības ministrs. Iveta Vējone atzīst, ka palīgu nav daudz, bet viņai ir laba šuvēja, ar ko abas kopā realizē savas ieceres:

Ja nav šuvējas, tad tas ir grūti. Tas nav iespējams, lai tu skraidītu pa veikaliem un domātu, ko lai tādu nopērk. Ko lai rīt uzvelk mugurā.

Apģērba ziņā Iveta Vējone vairākas reizes patīkami pārsteigusi sabiedrību un stila ekspertus. Piemēram apmeklējot Operu elegantā bikškostīmā, vai koncertzāles atklāšanas pasākumu spilgtā sinepju krāsas kleitā. Tomēr pārsvarā Vējones kundze izvēloties klasiskās vērtības.

Iveta Vējone: Ar klasiskām vērtībām nekad garām nenošausi. Taču, lai tā klasika nebūtu pavisam stingra, nedaudz kaut ko sievišķīgu es ieviešu. Piemēram, kādu izšuvumu, vai kādu izsūtu piespraudi, izšūtu jostiņu. Lai būtu sievišķīgāk un romantiskāk.

Foto

Vīrs Raimonds Vējonis parasti pats gādājot, ko viņš vilks mugurā. Vienīgais – mūsu Valsts pirmais pāris  nedaudz saskaņo, lai abiem būtu līdzīgs apģērbs. Piemēram, lai kunga kaklasaite būtu mazliet līdzīga dāmas kleitai.

Video

0 Komentāru