VIDEO: valsts pirmā lēdija Iveta Vējone: Bez šuvējas būtu grūti

Komentāri

Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa sievai Ivetai Vējonei Lieldienas vienmēr ir bijuši ģimenes svētki. Allaž nācis ciemos Lieldienu zaķis,kurš nesis olas. Arī šogad Vējones kundze zina, ka būs olu kari un šūpošanās, tādēļ cer, ka laiks būs labs. Bet Lieldienu priekšvakarā Valsts pirmā lēdija piekrīt sarunai ar raidījuma Bez tabu: Dzīves smalkumi vadītāju Baibu Runci par ļoti sievišķīgu tēmu. Proti, Vējones kundzes ģērbšanās stils.

Iveta Vējone piekrīt, ka kļūstot par Valsts pirmo lēdiju ir vairāk jāpiedomā, izvēloties ikdienas apģērbu. Taču pie sabiedrības vērtējošās acs pieradusi jau tad, kad vīrs Raimonds Vējonis bijis Aizsardzības ministrs. Iveta Vējone atzīst, ka palīgu nav daudz, bet viņai ir laba šuvēja, ar ko abas kopā realizē savas ieceres:

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja nav šuvējas, tad tas ir grūti. Tas nav iespējams, lai tu skraidītu pa veikaliem un domātu, ko lai tādu nopērk. Ko lai rīt uzvelk mugurā.

Apģērba ziņā Iveta Vējone vairākas reizes patīkami pārsteigusi sabiedrību un stila ekspertus. Piemēram apmeklējot Operu elegantā bikškostīmā, vai koncertzāles atklāšanas pasākumu spilgtā sinepju krāsas kleitā. Tomēr pārsvarā Vējones kundze izvēloties klasiskās vērtības.

Iveta Vējone: Ar klasiskām vērtībām nekad garām nenošausi. Taču, lai tā klasika nebūtu pavisam stingra, nedaudz kaut ko sievišķīgu es ieviešu. Piemēram, kādu izšuvumu, vai kādu izsūtu piespraudi, izšūtu jostiņu. Lai būtu sievišķīgāk un romantiskāk.

Foto

Vīrs Raimonds Vējonis parasti pats gādājot, ko viņš vilks mugurā. Vienīgais – mūsu Valsts pirmais pāris  nedaudz saskaņo, lai abiem būtu līdzīgs apģērbs. Piemēram, lai kunga kaklasaite būtu mazliet līdzīga dāmas kleitai.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl