Komentāri

Nav noslēpums, ka Valdis Valters ir kanāla TV6 raidījuma “Overtime” vadītājs. Arī viņš bija viens no žūrijas komisijas locekļiem, kurš lēma par to, kuras no TV6 mēneša meitenes atlases finālistēm kļūs par jaunajām kanāla TV6 “sejām”.

Portāls “Skaties.lv” vēlējās pārbaudīt, cik daudz pats Valdis zina par kanālu TV6, kā arī sportu kopumā. Jāatzīst, ka vīlušies neesam, lai gan par seriāla “UgunsGrēks” raidīšanu kanālā TV6 neesam dzirdējuši un, visticamāk, arī nekad nedzirdēsim.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Salīdzinājumā ar meitenēm Valdis daudz veiksmīgāk atbildēja uz jautājumiem. Pastāstot Valteram, ka viena no TV6 mēneša meitenes finālistēm domāja, ka viņa dēls Sandis Valters ir raidījuma “Overtime” vadītājs, kā arī pasaules un Eiropas čempions basketbolā, Valdim bija pavisam cits viedoklis. Kāds – to noskaties video!

Video

Foto

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl