VIDEO: vai tu uzticētu savai otrai pusītei… savu galvu?

Komentāri

Vai tavas attiecības ir tik ciešas, ka spēj uzticēt savai otrai pusītei pat savu frizūru? Kādā eksperimentā piedalījās divi pāri, kur sievietes saviem vīriešiem grieza matus.

Abas dāmas ietekmējās no slavenu vīriešu matu griezumiem un vēlējās izveidot tieši tādus pašus uz savu mīļoto puišu galvām. Kā atzīst pašas meitenes, tas bijis ļoti grūti un abām esot trīcējušas rokas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kāds izvērtās rezultāts, un vai mīļotie puiši vēl kādreiz runās ar savām dāmām, uzzini šajā video!

Foto:

Video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl