Komentāri

Viņas melo labāk ir atgriezies mūsu televīzijas ekrānos! Jāatzīst, ka 4. sezona iesākusies visnotaļ šokējoši – Jolanta Austrālijā satikusi savu īsto un vienīgo. Kā uz viņas atsūtīto e-pastu mīļotajam Konrādam reaģē Simona un Marta?

“Konrād, piedod par ilgo klusēšanu… Es nebraukšu atpakaļ uz Latviju. Te viss ir citādi.”Ar šādiem vārdiem iesākas Jolantas vēstule. Simona un Marta, kā jau īstas intrigantes, paspēj arī pasmieties un atkost Jolantas melus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jolanta atzīst, ka ir laimīga ar kādu Austrālijā sastaptu fermeri, tādēļ lūdz Kārlim nokārtot viņas un Konrāda šķiršanās papīrus. Skaties video, kā abas intrigantes lasa un aprunā Jolantas sūtīto vēstuli Konrādam!

Video

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl