VIDEO. Vai arī tu par Ziemassvētkiem zini tikpat daudz kā šī mazā meitenīte?

Komentāri

Eglītes rotāšana, piparkūku cepšana, dāvanu saņemšana – šīs aktivitātes ir zināmas ikvienam un ikvienai kā Ziemassvētku svarīgākas izpriecas. Noteikti liela daļa no mums ir informēti arī par faktu, ka Ziemassvētku galvenais notikums ir Jēzus dzimšanas diena. Tomēr, vai mēs varam zinoši un detalizēti atbildēt uz jautājumiem: “Kas ir Ziemassvētki? Kāpēc ir Ziemassvētku dāvanas?  Un, kas galu galā ir kungs ar balto bārdu, kas atnes šīs dāvanas?”. 

Noskaties raidījuma Bez tabu korespondenta Artūrs Špaka interviju ar nejauši satiktu meitenīti, un kopš šī brīža tu skaidri un konkrēti zināsi, kas ir Gada Gaišākie Svētki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl