VIDEO. Uzzini kļūdas, ko seksā pieļauj visas sievietes! Atbild slavens speciālists

2 komentāri

Laikā, kad dzīvojam pavasara gaidās, laikā, kad pār visu dzīvo radību atkal nāk sapratne, ka pasaule virzās uz priekšu, ja atrodi savu otro pusīti, Latviju apciemo Aleks Meijs, kurš jau otro gadu desmitu savos semināros visā pasaulē māca, kā panākt harmoniju intīmajā dzīvē un ir izmainījis uz labo pusi tūkstošiem pāru attiecības. Aleks spēj atbildēt uz jautājumiem atbilstoši mūsdienu prasībām– īsi, konkrēti un ātri.

Aleks Meijs: Ja es strādāju ar klientu, man ir viena, maksimums divas konsultācijas, un viss ir skaidrs. Tālāk cilvēkam ir jāsāk iet un darīt. Ja viņam ir zems libido un iemesls tam, piemēram, ir viņa dzīvesveids, tad nekāda viagra viņu neglābs.

Šoreiz – mīlestības mēnesī, kad norisinās daudzi ar mīlas rotaļām saistīti pasākumi, Aleks semināru vada tikai sievietēm. Viens no konkrētiem, jautājumiem, uz kuru Aleks Meijs spēj sniegt tikpat konkrētu atbildi, skan šādi:

Kādas ir 10 būtiskākās kļūdas, ko pilnīgi visas sievietes pieļauj seksā?

Speciālists stāsta, ka viena no desmit izplatītākajām sievietes kļūdām attiecībās, kas automātiski atstāj iespaidu arī uz piedzīvojumiem gultā, ir tikai sievietes loģikai raksturīgās ķēdes veidošana. Izraujot vienu, vīrieša reiz teikto vārdu no konteksta, un, no jauna to izdzirdot, sievietes mēdz uzpūst tikai sev saprotamu stāstu, kurā vīrietis neapšaubāmi ir pilnībā visu nelaimju cēlonis. Savukārt vīrietis pēc šādas attieksmes izsecina, lūk, ko:

Viņa mani vairs nemīl. Viss!

Foto

Toties vīrietis nemūžam nepametīs sievieti, kura prot pret sevi izturēties ar vieglu ironiju. Tā esot viena no īpašībām, kura piemīt ļoti retām sievietēm, bet kuru vīrieši vērtē ļoti augstu.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl