VIDEO: uzzini, kāpēc brunetēm ir lielākas izredzes uz laimīgu laulību nekā blondīnēm

2 komentāri
VIDEO: uzzini, kāpēc brunetēm ir lielākas izredzes uz laimīgu laulību nekā blondīnēm
Foto: pixabay.com

Pirms nedēļas no cietuma tika atbrīvots, iespējams, seksīgākais cietumnieks pasaulē. Turklāt, atrodoties ieslodzījumā, Džeremijs Mīks iemantoja milzu popularitāti pēc tam, kad internetā parādījās viņa fotogrāfija. Ne tikai meitenes izrādīja neviltotu interesi, bet arī prestiža modeļu aģentūra noslēdza ar Mīku sadarbības līgumu.

Raidījuma Bez Tabu korespondente Jana Vītoliņa skaidro, ko īsti var uzskatīt par seksīgu cilvēku. Vai katram un katrai priekšstats par īpašību kopumu, ko vienā vārdā var dēvēt ar nosaukumu – seksīgs, ir līdzīgs.

Psiholoģe Dace Rolava stāsta, ka ir pētīti un noteikti dažādi parametri, pēc kuriem cilvēku var atzīt par skaistu. Šis standarta skaistums tad arī vairumā gadījumu liek  straujāk iepukstēties pretējā dzimuma sirdīm, līdz ar to var uzskatīt, ka tieši šie –  visiem skaistuma parametriem atbilstošie cilvēki, atzīstami par seksīgiem. Protams, ar izmērītajiem skaistuma standartiem būtiski cīnās mūsu zemapziņa, kurā iekodēta katram sava jau bērnībā gūtā pieredze.

Foto

Mūs dzīvē vada divi pamatinstinkti – paēst un radīt pēcnācējus. Tāpat kā Dace Rolava, arī ķermeņa valodas pazinējs Oskars Priede atzīst, ka, dodot pretējā dzimuma pārstāvim vērtējumu, – seksīgs, mūsos nostrādā tikai un vienīgi otrais pamatinstinkts.

Kāpēc brunetēm ir lielākas izredzes uz stabilu laulības dzīvi nekā blondīnēm un kāda vīrieša pēcpuse sievietēm neapzināti patīk vislabāk? Uzzini, skatoties video!

Video

2 komentāri