Komentāri

Tuvojas svētki, kuros tu noteikti vēlies būt visskaistākā. Protams arī ikdienā nenāktu par ļaunu ievērot pareizu “make -up”uzklāšanas kārtību, kā arī mācēt notušēt savas sejas nepilnības. Šonedēļ kopā ar studijas Unastyle vadītāju Unu Bernatoviču Skaties.lv/ Sievietei soli pa solim tevi iepazīstinās ar perfekta grima pamatprincipiem. Šodien sāksim ar sejas ovāla modelēšanu.

Una Bernatoviča stāsta, ka nereti sievietes “grēko” ikdienā neklājot uz sejas pamattoni, bet tikai akcentē acis. Joprojām pastāv uzskats, ka pūderkrēms aizsprosto poras, seja neelpo utt. Mūsdienīgi dekoratīvās kosmētikas līdzekļi nevar šādā veidā kaitēt ādai. Speciāliste uzsver, ka bieži vien “tikai acis” bez sejas pamattoņa, izskatās ne visai glīti. Turklāt ar pamattoņa uzklāšanu, ja nepieciešams, var sejas ovālu koriģēt, ko nereti sievietes ļoti vēlas. Viņas ļoti grib seju padarīt slaidāku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mūsu video fragmenta modelei Karīnai seja ir tādas formas, ka vēlams būtu nedaudz to padarīt slaidāku.

Foto

Viens no paņēmieniem – var izmantot krēmveida modelēšanu. Gan tumšāku, gaišāku tonālo krēmu, gan kompaktos krēmus, gan krēmveida modelētājus. Tas ir labs paņēmiens sausai ādai, kad ādai nepieciešams vairāk mitruma un jālieto pēc iespējas mazāk pūderis.

Ja šķiet, ka ar krēmveida modelētāju ir par maz, tad var izmantot arī sausos modelētājus jeb korektorus. Bieži sievietes kā sausos modelētājus izmanto vaigu toņus, kas nav pariezi, jo vaigu toņi  vienmēr ir iesarkani un pievērš uzmanību, tādā veidā radot pretēju efektu. Tādēļ labāk izmantot speciālo korektoru jeb modelētāju. Vēl ir iespēja izmantot bornzerus. Bet bronzerim ir jābūt iepelēkam. Nedrīkst būt pārāk spīdīgs, pārāk iesarkans. Ļoti spīdīgie bornzeri nemodelēs seju, tie tieši izcels nevēlamo sejas daļu. Kad sejas korkecija paveikta, grims tiek nostiprināts ar birstošo pūderi

 Video

 

 

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl