VIDEO: uzzini kā soli pa solim, pareizi uzklāt perfektu grimu. Sejas ovāla modelēšana

Pievienot komentāru
VIDEO: uzzini kā soli pa solim, pareizi uzklāt perfektu grimu. Sejas ovāla modelēšana
Foto: ekrānuzņēmums

Tuvojas svētki, kuros tu noteikti vēlies būt visskaistākā. Protams arī ikdienā nenāktu par ļaunu ievērot pareizu “make -up”uzklāšanas kārtību, kā arī mācēt notušēt savas sejas nepilnības. Šonedēļ kopā ar studijas Unastyle vadītāju Unu Bernatoviču Skaties.lv/ Sievietei soli pa solim tevi iepazīstinās ar perfekta grima pamatprincipiem. Šodien sāksim ar sejas ovāla modelēšanu.

Una Bernatoviča stāsta, ka nereti sievietes “grēko” ikdienā neklājot uz sejas pamattoni, bet tikai akcentē acis. Joprojām pastāv uzskats, ka pūderkrēms aizsprosto poras, seja neelpo utt. Mūsdienīgi dekoratīvās kosmētikas līdzekļi nevar šādā veidā kaitēt ādai. Speciāliste uzsver, ka bieži vien “tikai acis” bez sejas pamattoņa, izskatās ne visai glīti. Turklāt ar pamattoņa uzklāšanu, ja nepieciešams, var sejas ovālu koriģēt, ko nereti sievietes ļoti vēlas. Viņas ļoti grib seju padarīt slaidāku.

Mūsu video fragmenta modelei Karīnai seja ir tādas formas, ka vēlams būtu nedaudz to padarīt slaidāku.

Foto

Viens no paņēmieniem – var izmantot krēmveida modelēšanu. Gan tumšāku, gaišāku tonālo krēmu, gan kompaktos krēmus, gan krēmveida modelētājus. Tas ir labs paņēmiens sausai ādai, kad ādai nepieciešams vairāk mitruma un jālieto pēc iespējas mazāk pūderis.

Ja šķiet, ka ar krēmveida modelētāju ir par maz, tad var izmantot arī sausos modelētājus jeb korektorus. Bieži sievietes kā sausos modelētājus izmanto vaigu toņus, kas nav pariezi, jo vaigu toņi  vienmēr ir iesarkani un pievērš uzmanību, tādā veidā radot pretēju efektu. Tādēļ labāk izmantot speciālo korektoru jeb modelētāju. Vēl ir iespēja izmantot bornzerus. Bet bronzerim ir jābūt iepelēkam. Nedrīkst būt pārāk spīdīgs, pārāk iesarkans. Ļoti spīdīgie bornzeri nemodelēs seju, tie tieši izcels nevēlamo sejas daļu. Kad sejas korkecija paveikta, grims tiek nostiprināts ar birstošo pūderi

 Video