VIDEO: uzzini, kā Lieldienām sapošas hokejista Saulieša ģimenes dāmas

0 Komentāru
VIDEO: uzzini, kā Lieldienām sapošas hokejista Saulieša ģimenes dāmas
Foto: ekrānuzņēmums

Mammas un meitas līdzīgos tērpos, – šāds stils kļūst arvien aktuālāks un ir acij tīkams. Hokejista Kaspara Saulieša ģimenes lielās un mazās dāmas ir košs piemērs tam, kā mamma un meitas var saposties “uz vienas nots”. Tādēļ arī viņas ir raidījuma Bez tabu: Dzīves smalkumi Stila ikona.

Skolēnu brīvdienas hokejista Kaspara Saulieša sieva Katrīna un meita Kerija pavada kopā. Šodien abas ieplānojušas sameklēt tērpus gaidāmajām svētku brīvdienām – Lieldienām. Katrīna atzīst, ka nu jau lielākā meita vairs neieklausās mammas padomos, kad runa ir par apģērba iegādi un valkāšanu.

To, ko Kerija ir iecerējusi ģērbt, to viņa arī ģērbs. Vienalga, – piestāv vai nepiestāv, karsti vai auksti..

Vismazākās Sauliešu ģimenes dāmas Kortnijas favorīti šobrīd ir kuplie, krāsainie dejošanas svārki, bet Kerijai vairāk pie sirds iet stilīgāks ikdienas apģērbs. Katrīnas mērķis kopā ar Bez tabu: Dzīves smalkumi vadītāju  Baibu Runci ir atrast visām trim ģimenes sievietēm stilā vienotu tērpu Lieldienu svinībām.

Foto

Katrīnai patīk, ja abas meitenes ir apģērbušās līdzīgi. Parasti vienādi apģērbi ir dvīņiem. Taču meitenēm, kurām ir vecuma atšķirība, Katrīna uzskata, ka arī ļoti piestāv saposties līdzīgos tērpos. Mamma stāsta, ka bieži viņas visas trīs izmanto šo triku.  Ja džinsu bikses, – tad visām trim, ja kleitas, – tad visām trim. Kā Sauliešu ģimenes sievišķā puse izvēlas vienotus apģērbus un aksesuārus, uzzini, skatoties video!

Video

0 Komentāru