VIDEO: uzzini, kā Lieldienām sapošas hokejista Saulieša ģimenes dāmas

Komentāri

Mammas un meitas līdzīgos tērpos, – šāds stils kļūst arvien aktuālāks un ir acij tīkams. Hokejista Kaspara Saulieša ģimenes lielās un mazās dāmas ir košs piemērs tam, kā mamma un meitas var saposties “uz vienas nots”. Tādēļ arī viņas ir raidījuma Bez tabu: Dzīves smalkumi Stila ikona.

Skolēnu brīvdienas hokejista Kaspara Saulieša sieva Katrīna un meita Kerija pavada kopā. Šodien abas ieplānojušas sameklēt tērpus gaidāmajām svētku brīvdienām – Lieldienām. Katrīna atzīst, ka nu jau lielākā meita vairs neieklausās mammas padomos, kad runa ir par apģērba iegādi un valkāšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

To, ko Kerija ir iecerējusi ģērbt, to viņa arī ģērbs. Vienalga, – piestāv vai nepiestāv, karsti vai auksti..

Vismazākās Sauliešu ģimenes dāmas Kortnijas favorīti šobrīd ir kuplie, krāsainie dejošanas svārki, bet Kerijai vairāk pie sirds iet stilīgāks ikdienas apģērbs. Katrīnas mērķis kopā ar Bez tabu: Dzīves smalkumi vadītāju  Baibu Runci ir atrast visām trim ģimenes sievietēm stilā vienotu tērpu Lieldienu svinībām.

Foto

Katrīnai patīk, ja abas meitenes ir apģērbušās līdzīgi. Parasti vienādi apģērbi ir dvīņiem. Taču meitenēm, kurām ir vecuma atšķirība, Katrīna uzskata, ka arī ļoti piestāv saposties līdzīgos tērpos. Mamma stāsta, ka bieži viņas visas trīs izmanto šo triku.  Ja džinsu bikses, – tad visām trim, ja kleitas, – tad visām trim. Kā Sauliešu ģimenes sievišķā puse izvēlas vienotus apģērbus un aksesuārus, uzzini, skatoties video!

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl