VIDEO: uzzini, kā garšo rasols no bļodas, kas pabijusi uz Eirovīzijas skatuves

Pievienot komentāru
VIDEO: uzzini, kā garšo rasols no bļodas, kas pabijusi uz Eirovīzijas skatuves
Foto: ekrānuzņēmums

Pēc kārtīgas ballītes visforšākais ir, ja otrajā rītā palicis pāri rasols. Par to ir pārliecināti ierakstu kompānijas MicRec dibinātāji Elita Mīlgrāve un Guntars Račs. Tāpēc, gatavojoties ierakstu kompānijas MicRec 20 gadu dzimšanas dienas koncertam Arēnā Rīga, raidījumā LNT Brokastis abi pagatavo rasolu lielajai ballītei.

Šis rasols ir īpašs ar to, ka tiek gatavots vēsturiskā bļodā. Šī bļoda kā rekvizīts tika izmantota Aijas Andrejevas dziedātajā dziesmā What for? Eirovīzijas nacionālajā atlasē. Dziesma, kā zināms, uzvarēja, bet bļoda tajā vakarā kļuva par aprunātāko priekšmetu Latvijā. Tiesa, no trim “uzvarētājbļodām”saglabājusies ir tikai viena.

Foto

 

Arī kompānijas MicRec dibinātāju Elitas Mīlgrāves un Guntara Rača darbs savā ziņā var līdzināties rasolam  – mūzikas ierakstu producēšana dažādiem dziedātājiem, dažādām gaumēm, dvēseles noskaņojumiem un žanriem. Turklāt, tas viss kopā ir jāsaliek tā, lai katra sastāvdaļa individuāli nezaudē savu “garšu”.

Gatavojot rasolu, Elita un Guntars atceras, ka pirms 20 gadiem, kad tika dibināta kompānija MicRec, ierakstus galvenokārt izdeva kasetēs. Pirmie izdevumi bija Mikrofona dziesmu aptaujas, bet pirmais grupas albums – grupai Bet Bet.

Koncerts, kas 9.novembrī notiks Arēnā Rīga, ir kā pateicība  visiem tiem, kuri 20 gadus bijuši kopā ar ierakstu kompāniju Mic Rec.

Video

Lasi vēl