VIDEO: uzmanies! Produkti, kas nogalina libido

Komentāri

Zemenes ar putukrējumu un šampānieti – tieši tādu mēs nereti iedomājamies maltīti pirms kaislīga seksa. Taču izrādās viens no erotikas simboliem – zemene, īstenībā ir libido slepkava.

Galvenokārt kā seksuālās tieksmes mazinātājus no pārtikas produktu vidus, cilvēki min enerģijas dzērienus, alkoholu un ātro uzkodu restorānu piedāvājumus.Ārsts seksologs Artūrs Vāvere gan atzīst, ka par vienu un to pašu produktu pēc dažādiem pētījumiem  mēdz būt kardināli pretēji viedokļi. Taču ilgtermiņā noteikti tas, ko cilvēks ēd, ietekmē seksuālo dziņu un spējas. Artūrs Vāvere apgalvo, ka pirms 20 gadiem tik daudz 25 gadus jauni cilvēki nevērās pie speciālista ar erekcijas problēmām. Arī spermas kvalitāte vairāku desmitu gadu laikā ir būtiski samazinājusies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Sirds un asinsvadu slimības, kā zināms, veicina trekni produkti. Viena no šo slimību izpausmēm : apgrūtina asins pieplūšanu dzimumorgāniem, kas, savukārt kavē uzbudinājumu. Uztura ietekmes uz seksualitāti pārzinātāja Inese Dāvidsone apgalvo, ka ēdot treknu ēdienu, cilvēks ”piešķiļ uguni” nevis seksuālajām tieksmēm, bet gan treknās barības pārstrādāšanai. Par viens no libido mazinošiem produktiem tiek uzskatīti kartupeļi, taču eļļā gatavoti, tātad, kartupeļi – frī, tie pilnīgi nogalina seksualitāti.

Vispārsteidzošākais atklājums – arī zemenes un vīnogas zinātnieki uzskata par libido slepkavām. Kāpēc – skaties Skaidrītes Nitišas veidoto raidījuma Bez tabu sižetu.

Video

 

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl