VIDEO: uzmanies! Produkti, kas nogalina libido

Pievienot komentāru
VIDEO: uzmanies! Produkti, kas nogalina libido
Foto: ekrānuzņēmums

Zemenes ar putukrējumu un šampānieti – tieši tādu mēs nereti iedomājamies maltīti pirms kaislīga seksa. Taču izrādās viens no erotikas simboliem – zemene, īstenībā ir libido slepkava.

Galvenokārt kā seksuālās tieksmes mazinātājus no pārtikas produktu vidus, cilvēki min enerģijas dzērienus, alkoholu un ātro uzkodu restorānu piedāvājumus.Ārsts seksologs Artūrs Vāvere gan atzīst, ka par vienu un to pašu produktu pēc dažādiem pētījumiem  mēdz būt kardināli pretēji viedokļi. Taču ilgtermiņā noteikti tas, ko cilvēks ēd, ietekmē seksuālo dziņu un spējas. Artūrs Vāvere apgalvo, ka pirms 20 gadiem tik daudz 25 gadus jauni cilvēki nevērās pie speciālista ar erekcijas problēmām. Arī spermas kvalitāte vairāku desmitu gadu laikā ir būtiski samazinājusies.

Foto

Sirds un asinsvadu slimības, kā zināms, veicina trekni produkti. Viena no šo slimību izpausmēm : apgrūtina asins pieplūšanu dzimumorgāniem, kas, savukārt kavē uzbudinājumu. Uztura ietekmes uz seksualitāti pārzinātāja Inese Dāvidsone apgalvo, ka ēdot treknu ēdienu, cilvēks ”piešķiļ uguni” nevis seksuālajām tieksmēm, bet gan treknās barības pārstrādāšanai. Par viens no libido mazinošiem produktiem tiek uzskatīti kartupeļi, taču eļļā gatavoti, tātad, kartupeļi – frī, tie pilnīgi nogalina seksualitāti.

Vispārsteidzošākais atklājums – arī zemenes un vīnogas zinātnieki uzskata par libido slepkavām. Kāpēc – skaties Skaidrītes Nitišas veidoto raidījuma Bez tabu sižetu.

Video