VIDEO: unikāli! Pagatavo pati savu kastaņu zobu pastu!

Komentāri

Rudenī uz zemes bieži atrodam kastaņus, kurus pārsvarā izmantojam dažādu dekoru veidošanai vai kā veiksmes talismanu, nēsājot līdzi rokassomiņā. Izrādās, ka kastaņus vēl varam izmantot sejas maskas pagatavošanai, skrubim un no tiem var pagatavot zobu pastu.

Izrādās, ka kastaņiem piemīt daudz labu īpašību un lietojumu. Viens no tiem – pagatavot kastaņu zobu pastu. Lai pagatavotu zobu pastu, ir nepieciešams kastaņu pulveris. Vispirms nomizo kastaņa miziņu, sagriez kastaņus četrās daļās, un, lai iegūtu pulveri, vari izmantot spēcīgu sulu spiedi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā pareizi pagatavot kastaņu zobu pastu, skaties pievienotajā videoklipā, kurā soli pa solim ir parādīta vienkārša un ātra zobu pastas pagatavošanas instrukcija.

Video

Foto

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl