Komentāri

Seriālā UgunsGrēks neapšaubāmi viens no kolorītākajiem tēliem ir Helēna Felzenbahere-Jagudina. Un, protams, ka tas ir, pateicoties šā tēla atveidotājai Zanei Daudziņai. Jaunākajā seriāla epizodē Zane kārtējo reizi to apliecina.

Pārliecībā, ka vīrs viņu piekrāpis, turklāt šajā afērā iesaistot visu Helēnas ģimeni, izmisusī dāma krīt savas atkarības valgos un pamatīgi piedzeras. Aktrises Zanes Daudziņas reibuma tēlojums ir tik pārliecinošs, ka uzskatāmi parāda, cik komiski un reizē traģiski no malas izskatās duets: sieviete un alkohols.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Redzamajā video Helēnai rokās ir blašķīte ar it kā kādu grādīgo dziru. Seriāla UgunsGrēks varoņi alkoholu Pētersonu viesnīcā lieto visai bieži. Reālajā dzīvē rekvizitore dažādās pudeles uzpilda ar pašpagatavotu līdzīgas krāsas un konsistences dzērienu. Zane Skaties.lv/ Sievietei pastāstīja, ka viņai blašķītē bijusi sula.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl