Komentāri

Mūsdienās esam pieradušas pie tehnoloģijām, kuras mums pasaka priekšā, kas un kā ir jādara, bet kā bija tālajos 40. gados, kad vajadzēja iztikt ar to kas ir, un pietam, 1940. gados, trenažieru zāle bija kas ļoti īpašs.

Arī pagātnē sievietes vēlējās iegūt izcilu augumu un uzturēt sevi sportiskā formā. Lai arī pagātnē pārtika bija veselīgāka, un tādi ēdieni, kā hamburgeri, kartupeļi frī, nebija zināmi, ir viens no iemesliem, kādēļ sieviešu augumus, iespējams, nerotāja celulīts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pievienotajā video ir redzami arī sporta apģērbi, kādi sievietēm bija pieejami 1940. gadā. Daži gan izskatījās kā peldkostīma tipa, bet citi kā svārki un kleitas, pie tam, jānorāda, ka tādu sporta apavu nemaz nebija, un sievietes ir vingrojušas augstpapēžu kurpēs. Amizanti, ne tā?

Video

Foto: 1940. gadu sievietes

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl