VIDEO: tu neticēsi! Bildinājums kāzu dienā. Kā tas iespējams?

Komentāri

Jaunlaulātajiem kāzu diena ir svarīgākā diena dzīvē, kad oficiāli tiek pateiks jāvārds jaunam dzīves statusam un izaicinājumiem. Bet kā tas var būt, ka kāzu dienā tiek izteikts bildinājums?

ASV jaunais pāris sarūpēja īpaši sirsnīgu atmosfēru, pārsteidzot līgavas draudzeni. Tā kā ASV viena no kāzu tradīcijām ir līgavas pušķa mešana, šoreiz tas tika īpaši ieplānots. Jāsaka gan, ka šī diena ir īpaša un cilvēki nebaidās dalīties priekos un mīlestībā arī ar citiem, sniedzot tādu laimi un prieku, lai uz sekundi redzeslokā nebūtu jaunais pāris, bet gan kas cits. Noskaties video, un uzzini, kā tika pārsteigta viena no līgavas draudzenēm, kura noteikti bija šokēta par šādu rīcību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl