Komentāri

Interneta vietnē Youtube.com ir ievietots videoklips, kurā redzams, kā suns ”krīt” sajūsmā, kad ierauga, ka viņa saimnieks ir pārģērbies un pārtapis par suņa mīļāko rotaļu mantiņu.

Ievietotajam videoklipam ir vairāk nekā 3 miljonu skatījumu, un tas pavisam noteikti Halovīnu laik ir kļuvis ļoti populārs un aktuāls. Kāda suņu īpašnieku ģimene izdomājusi ”izāzēt” savu mīluli, pārģērbjoties par suņa mīļāko rotaļlietu. Kad saimnieks iegāja istabā, suns sākumā bija apstulbis un nesaprata, kas notiek. Bet paliekot drosmīgākam, suns pameta savu rotaļlietu un skrēja klāt pie saimnieka. Bet tas’, kas notika turpmāk, liks tavām asarām sarieties acīs, jo smiekli ir garantēti. Skaties pievienotajā videoklipā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl