Komentāri

Interneta vietnē Youtube.com ir ievietots videoklips, kurā redzams, kā suns ”krīt” sajūsmā, kad ierauga, ka viņa saimnieks ir pārģērbies un pārtapis par suņa mīļāko rotaļu mantiņu.

Ievietotajam videoklipam ir vairāk nekā 3 miljonu skatījumu, un tas pavisam noteikti Halovīnu laik ir kļuvis ļoti populārs un aktuāls. Kāda suņu īpašnieku ģimene izdomājusi ”izāzēt” savu mīluli, pārģērbjoties par suņa mīļāko rotaļlietu. Kad saimnieks iegāja istabā, suns sākumā bija apstulbis un nesaprata, kas notiek. Bet paliekot drosmīgākam, suns pameta savu rotaļlietu un skrēja klāt pie saimnieka. Bet tas’, kas notika turpmāk, liks tavām asarām sarieties acīs, jo smiekli ir garantēti. Skaties pievienotajā videoklipā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl