Komentāri

Interneta vietnē Youtube.com ir ievietots videoklips, kurā redzams, kā suns ”krīt” sajūsmā, kad ierauga, ka viņa saimnieks ir pārģērbies un pārtapis par suņa mīļāko rotaļu mantiņu.

Ievietotajam videoklipam ir vairāk nekā 3 miljonu skatījumu, un tas pavisam noteikti Halovīnu laik ir kļuvis ļoti populārs un aktuāls. Kāda suņu īpašnieku ģimene izdomājusi ”izāzēt” savu mīluli, pārģērbjoties par suņa mīļāko rotaļlietu. Kad saimnieks iegāja istabā, suns sākumā bija apstulbis un nesaprata, kas notiek. Bet paliekot drosmīgākam, suns pameta savu rotaļlietu un skrēja klāt pie saimnieka. Bet tas’, kas notika turpmāk, liks tavām asarām sarieties acīs, jo smiekli ir garantēti. Skaties pievienotajā videoklipā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl