Komentāri

Interneta vietnē Youtube.com ir ievietots videoklips, kurā redzams, kā suns ”krīt” sajūsmā, kad ierauga, ka viņa saimnieks ir pārģērbies un pārtapis par suņa mīļāko rotaļu mantiņu.

Ievietotajam videoklipam ir vairāk nekā 3 miljonu skatījumu, un tas pavisam noteikti Halovīnu laik ir kļuvis ļoti populārs un aktuāls. Kāda suņu īpašnieku ģimene izdomājusi ”izāzēt” savu mīluli, pārģērbjoties par suņa mīļāko rotaļlietu. Kad saimnieks iegāja istabā, suns sākumā bija apstulbis un nesaprata, kas notiek. Bet paliekot drosmīgākam, suns pameta savu rotaļlietu un skrēja klāt pie saimnieka. Bet tas’, kas notika turpmāk, liks tavām asarām sarieties acīs, jo smiekli ir garantēti. Skaties pievienotajā videoklipā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl