Komentāri

Viņas melo labāk kaislības tikai uzņem apgriezienus! Marta un Baiba ir izlēmušas salabt! Tiesa gan, ļoti tipiskā sieviešu, kuras neieredz viena otru, veidā.

Simona izlēmusi rīkoties pati – viņa uzaicina Baibu uz numuriņu, piedāvājot viņai šampanieti, lai beidzot Baiba ar Martu izlīgtu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saruna gan iesākas visnotaļ nepatīkami – abas caur smaidu “brauc” viena otrai virsū. Iespējams, daudzas no mums saskatīs līdzības ar sevi, jo “es jau neko, tu jau…”, u. tml. Arī pārmetumus par tievajām kājām un bezgaumīgajām čībām Marta veiksmīgi atspēlēja atpakaļ. Kādā veidā – noskaties šajā video!

Video

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl