Video: tetovētā skaistule Monami Frost ļauj ielūkoties savā ikdienā pēc mazuļa piedzimšanas

Pievienot komentāru
Video: tetovētā skaistule Monami Frost ļauj ielūkoties savā ikdienā pēc mazuļa piedzimšanas
INSTAGRAM

Populārākā latviešu tetovētā modele Monami Frost ar daudzām savas dzīves detaļām dalās sociālajos tīklos. Monami uzņēmusi video, kas parāda viņas ikdienu pēc meitas dzimšanas.

Diena sākas ar vīra gatavotām brokastīm, kuras sastāv no dažādām ogām, putras un sēkliņām. Tas ir veids, kā jaunā māmiņa uzņem visas organismam vajadzīgās uzturvielas.

Slavenākā latviešu tetovētā modele Monami Frost atklāj, kādā interesantā vārdā nosaukusi meitiņu

Pirms brokastot, Monami atvadās no vecākās meitiņas Gabijas, kura dodas uz skolu, vīra, kurš ir gatavs darba dienai, un, paliekot divatā ar mazulīti, cenšas atrast mirkli brokastīm.

Pēc ēdienreizes tiek pavadīts laiks kopā ar meitiņu, mazulīte tiek barota ar krūti, par ko Monami ir ļoti laimīga, jo vēlas ilgi barot Neo ar mātes pienu. Neo tiek barota ik pēc divām stundām! Meitenīte saņem neskaitāmus skūpstus, glāstus un jūtas laimīga, pasargāta.

Laikā, kamēr Neo guļ, Monami atbild uz saņemtajiem e-pastiem un arī pati dodas nosnausties, jo celšanās naktī dara savu, un tetovētā skaistule ir nogurusi.

Tālāk seko diendusas beigas un meitenītes ievietošana īpašā krēsliņā, kas ieaijā, un pusdienu gatavošana, kā arī ēšana. Jaunā māmiņa paziņo, ka mazulīti izlaiž no rokām tikai laikā, kad gatavo ēst vai ēd.

Pēc pusdienām Neo jau atkal guļ un māmiņa dzer īpašu tēju, kas paredzēta sievietēm pēc dzemdībām, un turpina rūpēties par savu biznesu, atbildot uz vēstulēm un apstrādājot bildes.

Vēlāk jau vecākā meitiņa Gabija ir atgriezusies no skolas un pati sev pagatavojusi pusdienas. Monami nespēj ne attapties, kad pārnācis ir arī vīrs.

Tetovētā modele Monami Frost atklāj, kā vīrs atvieglo viņas dzīvi pēc dzemdībām

Kamēr tetovētā skaistule gatavo vakariņas, vīriņš rūpējas par mazo Neo, arī pēc vakariņām viņš pavada laiku ar mazulīti, ļaujot sievai uz mirkli ievilkt elpu.

Tā nemanot ir pagājusi diena un laiks naktsmieram!