Komentāri

Raidījumā Tēta nedienas Latvijā liepājniekam Vismantam viens no sarežģītākajiem pārbaudījumiem  – katru vakaru trīs bērnus pierunāt doties pie miera. Tēvs pat izmanto “radikālas metodes”, savukārt bērni nopietni pretojas. 

Stāsts sens kā pasaule. Neba nu tikai Vismanta ģimenē bērnus nevar pierunāt vakarā laicīgi līst zem segas, bet no rītiem kārtējo reizi saprast, ka viņus pamodināt ir neiespējamā misija. Taču līdz šim tētis nav bijis tas, kuram pārāk bieži jāveic šis grūtais pienākums. Tāpēc Vismants dēlam atzīstas: “Tu mani sāc besīt…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Vismants pat ņem talkā pūpolsvētdienas žagaru, taču mazais cīnās pretī visai drosmīgi un mērķē tēvam uz vārīgāko vietu…

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl