Komentāri

Raidījumā Tēta nedienas Latvijā liepājniekam Vismantam viens no sarežģītākajiem pārbaudījumiem  – katru vakaru trīs bērnus pierunāt doties pie miera. Tēvs pat izmanto “radikālas metodes”, savukārt bērni nopietni pretojas. 

Stāsts sens kā pasaule. Neba nu tikai Vismanta ģimenē bērnus nevar pierunāt vakarā laicīgi līst zem segas, bet no rītiem kārtējo reizi saprast, ka viņus pamodināt ir neiespējamā misija. Taču līdz šim tētis nav bijis tas, kuram pārāk bieži jāveic šis grūtais pienākums. Tāpēc Vismants dēlam atzīstas: “Tu mani sāc besīt…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Vismants pat ņem talkā pūpolsvētdienas žagaru, taču mazais cīnās pretī visai drosmīgi un mērķē tēvam uz vārīgāko vietu…

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl