VIDEO: Tēta nedienas Latvijā – trīs bērni rada haosu pat tēta darbavietā

2 komentāri

Tētuka nedienas šoreiz piemeklējušas liepājnieku Vismantu. Piecas dienas viņam ir vienam pašam jātiek galā ar trim bērniem, kamēr sieva Kristīne izbauda pirmo lielāko atvaļinājumu astoņu gadu laikā.

Vismants ir svētku atribūtikas veikala īpašnieks. Pirmajā dienā viņš bērnus ņem līdzi uz darbu. Gan Ketlina, gan Olivers, gan Everts spēj novērtēt sava tēta nodarbošanos, jo ne visiem bērniem vecāku darbavietā ir iespējams rotaļāties bumbu kastē un slidināties pa slīdkalniņu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Vismants stāsta, ka ir laimīgs, jo var darīt darbu, kas ļoti patīk. Bērnībā viņš to vien darījis, kā spēlējies ar baloniem. Tagad – svētku atribūtikas veikaliņā darbošanās ar baloniem ir viņa ikdiena. Tas nekas, ka Vismanta aktīvā trijotne darbavietu pamatīgi izārda, un pēc tam visi kopīgiem spēkiem ar lāpstām bumbas liek atpakaļ vannā…

Video

TOP komentāri

  • Marta
  • Silva Urstiņa -Grīnhāgena
    0 0 0

    Silva Urstiņa -Grīnhāgena

    ...tāda nu tā dzīve ...mājās ! Ne mammas ,ne tēvi -netiek galā ar saviem bērniem ...vienīgais glābiņš ,bērnu dārzs ! Un ,tad -nedo dies ,savam lolojumam ,matiņš no galvas nenokristu !

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl