Komentāri

Līdz šim skandalozākā epizode raidījumā Tēta nedienas Latvijā bija vērojama šonedēļ, tomēr cik skandaloza, tik arī romantiska tā izvērtās. Tētis Edgars kopā ar dēliņu Jēkabu veltīja mammai Alīsei mīļus un siltus vārdus.

Šajā epizodē varējām vērot to, kā tēvs savus bērnus uztic omītei, kamēr pats izvēlas atpūsties un iedzert ar draugu. Tāpat redzējām emocionālu sabrukumu, tīrot vannasistabas flīzes ar zobu birsti, bet jaukāko brīdi piedāvājam noskatīties tagad!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saldā elpa, siltās rokas, tavas acis, kas grimst manās… Pacel sevi, pacel mani, mosties, dari mani atkal dzīvu. Tētis Edgars nudien prot izvēlēties īstos un romantiskākos vārdus.  Kopā ar dēliņu Jēkabu abi novēl mammai atgriezties mājās.  Kāda bija Alīses reakcija un kas viņai visvairāk pietrūkst, skaties šajā video!

Foto

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl