VIDEO! Tēta nedienas Latvijā: pelmeņu zupa ar cīsiņiem un galdauta vietā palags

Komentāri

Kaspars ar bērnu audzināšanu tiek galā tīri braši, pat pieverot acis uz Kaspara kulinārajām prasmēm. Jāsaka gan, ka dižķibeles pašlaik nav notikušas, bet interesantas receptes gan ir nākušas gaismā. Pelmeņu zupa ar cīsiņiem, kas tas īsti ir un kā garšo?

Kaspars prot pagatavot tikai trīs sastāvdaļu ēdienu, pievienojot tam sāli. Bet pagatavot ēdienu, kas nav pelmeņi, ir īsts izaicinājums. To pašu jāsaka arī par brokastīm un rīsu uzsildīšanu. Piņķerīgs jautājums –  kā sildīt rīsus? Kaspars bērnus ar pelmeņiem lutina, tas nu ir fakts, bet, pienākot brokastu laikam, tēvs piedāvā bērniem ēst rīsus ar ābolu biezeni. Garšīgi vai nē?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Kā Kaspars tika galā ar galda klāšanu, kur viena no meitām galdautu nosauca par palagu? Kaspars gan varbūt nebija tik priecīgs, bet pateicīgs, ka mājas sienas bija tikpat tīras, cik pēc ēšanas. Skaties video un apskati smieklīgos ēšanas kuriozus, ko Kaspars ar bērniem ir piedzīvojis.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl