1 komentārs

Vai esi kādreiz domājusi par treniņu simpātiska trenera vadībā? Lūk, Tēta nedienas Latvijā dalībnieki Sallija un Mihails ir patiešām sportiski. Kamēr Sallija atpūšas, viņas pienākumus jeb treniņa novadīšu dāmām uzņēmās Mihails.

Mihails ir bijušais olimpietis, šobrīd treneris. Tieši tas bija iemesls, kāpēc izdomāt vingrinājumus uz vietas Miham nebija problēmu. Meitenes “kapāja kā šujmašīnas”. Pats treneris atzina, ka amatierus ir jātrenē citādāk, jo grūti izprast, cik lielu slodzi meitenes var panest.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pie kādām atziņām pēc treniņa nonāca Sallijas treniņu grupa, noskaties šajā video! Starp citu, vari smelties iedvesmu savam nākamajam treniņam!  Šī, kā izrādās, ir tikai maza daļiņa no tā, ko dara slavenie skeletonisti brāļi Dukuri.

Foto

Video

TOP komentāri

  • SiSi
    0 0 0

    SiSi

    Šī raidījuma producenti/vadītāji,ierodoties filmēt, laikam neredzēja balto ceļazīmi, kas nozīmē apdzīvota vieta ar nosaukumu RAGANA, nevis SIGULDA!!!!!!
    Šīs apdzīvotās vietas atrpda divās dažādās vietās!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl