VIDEO: Tēta nedienas Latvijā cīņā par brokastu pārslām uzvar…

8 komentāri

Tēta nedienas Latvijā 2. raidījuma galvenie varoņi ir trīs bērnu vecāki Gundega un Aigars. Kā iesākas rīts šajā ģimenē laikā, kad mamma atpūšas no ikdienas pienākumiem?

Raidījuma sākumā Gundega akcentēja, ka šīs bērniem būs tēta dienas, nevis nedienas, to pamatojot ar faktu, ka ģimenē tiek klausīta vien viņa. Tas attiecas arī uz ēdienreizēm – meitiņa Nora pamatīgi iekarst, ja runa ir par brokastīm. Mamma kategoriski aizliegusi lietot produktus, kuri satur miltus, bet vai tas attiecas arī uz pārslām? Vai tētim izdosies meitiņai piespiest ēst olu kulteni? Skaties šajā video!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Video

TOP komentāri

 • lejkanna
  +9 +9 0

  lejkanna

  Padoms vecākiem,neradiniet visu laiku bērnus uz rokām.Kā šiem vecākiem,izskatās ,ka mazā uz rokām izaugusi,pēc tam brīnās,kā liks zemē,tā bļauj,ne mājas darbus var padarīt,ne ēst uztaisīt. Bērnam ir jāiemācās spēlēties arī pašam.
 • Sieva
  +4 +4 0

  Sieva

  Šeit sieva likās tik sarkastiska, it kā pasmaida un smejas, bet ar vārdiem iedzeļ. Arī satiekoties vīram uzgrieza muguru un runāja tikai ar mazāko meitu. Vīrs stāv ar puķēm, bet izskatījās, ka viņa domā : Ā, puķes ir, jā nu ok. Izlutināta sieva, kas pati nezina ko grib, nenovērtē to, kas ir.
 • Ince

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl