VIDEO: te ir psiholoģiskais šovs? Man tūliņ uzsprāgs smadzenes, laikam vēl jāiedzer!

2 komentāri

Šova Precētie pret brīvajiem septītās sērijas varone Baiba ir sieviete, kura savu viedokli izteic skaļi un nevilcinās liekuļot. Viņai nepatīk, ja vīrieši ir jābaksta ar pirkstu un ja viņi nav dzīvespriecīgi.

Šova Precētie pret brīvajiem laikā Baiba atklāja, ka viņai patīk vīrieši ar lielisku humora izjūtu. Baibas ideālais vīrietis ir uzticīgs un atbildīgs, atlētisks un ar noteiktu dzīves mērķi, kā arī viņam ir jābūt godīgam un gaumīgam. Šova varoni Baibu tīt ap pirkstu nav tik vienkārši, jo viņa ir viltīga sieviete un puišus nebaidās apstrādāt pēc pilnas programmas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Šova laikā no Baibas varējām sagaidīt ļoti smieklīgus un tiešus komentārus – ”Te ir psiholoģiskais šovs, man tūliņ uzsprāgs smadzenes”, ”es negribu, lai mūsu miesas masējas”, ”tā ir māja vai šķūnis?” Lai uzjautrinātu tavu trešdienu, iesakām apskatīt pievienoto video klipu, kurā sadzirdēsi īpaši smieklīgus Baibas domu graudus.

Ja esi palaidusi garām, Precētie pret brīvajiem pikantērijas, tad tās vari noskatīties šeit. Bet, ja vēlies uzzināt, kā sievas aprunāja Baibu un savus vīrus, tad šo video, tu vari noskatīties šeit. 

Video

TOP komentāri

  • vo
  • Laine
    0 0 0

    Laine

    Tiešām forša meitene! Asprātīga, ar savu nostāju! Vai tad viņai vajadzēja liekuļoti un tēlot jauku pret šitādiem vīriešiem? lai saņem, ko pelnījuši.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl