Komentāri

Lai arī ikdiena ar bērniem ir jautra un interesanta, tā neapšaubāmi ir arī nogurdinoša, īpaši tad ja naktīs ir jāceļas pie zīdainīša, kurš pieprasa ēst. Tādēļ māmiņai ir jāiemācās sakopot spēkus. Viens no veidiem, kā to ļoti labi var iemācīties izdarīt – ir meditācija.

Kas ir tas, kas ienāk prātā dzirdot vārdu meditācija? Eksotiska izskata jogi, Austrumu klosteri, – kaut kas noslēpumains un ezotērisks. Meditācija ir aktuāla arī pie mums – Rietumos, un ar to nodarbojas ļoti daudz cilvēku. Raidījums Māmiņu klubs meklē un sniedz atbildi uz jautājumu : Kas ir meditācija? Reiki meistare Ilze Pavasare  skaidro:

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Meditācija ir koncentrēšanās prakse vai nu uz pašu koncentrēšanos, vai uz kādu objektu, skaņu, darbību. Tas ir vēl viens veids, kā pievērsties sev.

Meditācijas mērķi: straujajā dzīves ritmā mācīties ieklausīties sevī, kļūt pacietīgākām un mierīgākām, iegūt emocionālu stabilitāti.

Foto

Meditācijā klasiski tiek piedāvātas četras pozas: guļošā, sēdošā, stāvošā un staigājošā. Interesanti, ka meditējot, piemēram, jaunajām māmiņām mazulītis var atrasties blakus, bet nevajag raizēties, ka kādā brīdī nākas bērnu mierināt, no tā meditācijas kvalitāte nemainīsies. Meditējot acīm jābūt puspievērtām, rokā atbrīvotām. Sīkāk par meditāciju skaties video!

Video

 

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl