VIDEO: suns nebija mājās 10 dienas. Kaķa reakcija ir nepārspējama

Komentāri

Viņi dzīvo kā suns ar kaķi – tā parasti saka par diviem cilvēkiem, kuri viens otru nevar ciest, mūžīgi strīdas un labāk redz otru ejam nekā nākam. Rakstā redzamais un sociālajos tīmekļos lielu popularitāti guvušais video tevi pārsteigs. 

Suns kopā ar vienu no saimniekiem nav bijis mājās 10 dienas. Esat redzējuši bērnus, kuri ilgi gaidījuši pārnākam savus vecākus vai vecvecākus un priecīgi metas viņiem ap kaklu? Neticami, bet tieši tā dara arī kaķis, kurš nav varējis sagaidīt, savu rotaļbiedru pārrodamies mājās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Suns tik atklāti gan savu mīlestību neizrāda, vien nedaudz paluncina asti. Vienīgi nedaudz paliek neskaidrs, vai kaķis ķērās sunim ap kaklu, jo vēlējās samīļot vai arī ļoti gribēja beidzot dauzīties.

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl