VIDEO: suns nebija mājās 10 dienas. Kaķa reakcija ir nepārspējama

Komentāri

Viņi dzīvo kā suns ar kaķi – tā parasti saka par diviem cilvēkiem, kuri viens otru nevar ciest, mūžīgi strīdas un labāk redz otru ejam nekā nākam. Rakstā redzamais un sociālajos tīmekļos lielu popularitāti guvušais video tevi pārsteigs. 

Suns kopā ar vienu no saimniekiem nav bijis mājās 10 dienas. Esat redzējuši bērnus, kuri ilgi gaidījuši pārnākam savus vecākus vai vecvecākus un priecīgi metas viņiem ap kaklu? Neticami, bet tieši tā dara arī kaķis, kurš nav varējis sagaidīt, savu rotaļbiedru pārrodamies mājās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Suns tik atklāti gan savu mīlestību neizrāda, vien nedaudz paluncina asti. Vienīgi nedaudz paliek neskaidrs, vai kaķis ķērās sunim ap kaklu, jo vēlējās samīļot vai arī ļoti gribēja beidzot dauzīties.

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl