VIDEO: suns nebija mājās 10 dienas. Kaķa reakcija ir nepārspējama

Komentāri

Viņi dzīvo kā suns ar kaķi – tā parasti saka par diviem cilvēkiem, kuri viens otru nevar ciest, mūžīgi strīdas un labāk redz otru ejam nekā nākam. Rakstā redzamais un sociālajos tīmekļos lielu popularitāti guvušais video tevi pārsteigs. 

Suns kopā ar vienu no saimniekiem nav bijis mājās 10 dienas. Esat redzējuši bērnus, kuri ilgi gaidījuši pārnākam savus vecākus vai vecvecākus un priecīgi metas viņiem ap kaklu? Neticami, bet tieši tā dara arī kaķis, kurš nav varējis sagaidīt, savu rotaļbiedru pārrodamies mājās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Suns tik atklāti gan savu mīlestību neizrāda, vien nedaudz paluncina asti. Vienīgi nedaudz paliek neskaidrs, vai kaķis ķērās sunim ap kaklu, jo vēlējās samīļot vai arī ļoti gribēja beidzot dauzīties.

Video

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl