VIDEO: stila paraugstunda. Piemeklē apģērbu pie sporta kedām!

Komentāri

Šogad ielās varam manīt daudz krāsainu apavu, un liekākā daļa no tām ir apavi ar nelielu platformiņu un baltu zoli. Bet, neapšaubāmi, par šā gada aktualitāti ir kļuvuši sporta apavi, kas ir sporta kedas.

Tās ir iecienījušas ne tikai mūsu pašmāju slavenības, stilistes un modes dāmas, bet arī pasaulē labi zināmas aktrises un modeles. Stiliste Indra Salceviča ir labi zināma Latvijas modes aprindās un dāmām piedāvā izaicinājumu – piemeklēt apģērbu pie sporta kedām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Viena no problēmām, ar ko nereti saskaras sievietes, ir apavu piemeklēšana pie vasaras kleitām, šortiem, svārkiem un biksēm. Lai arī laiviņas ir vienīgais glābiņš un garantēta neizgāšanās, tomēr arī sporta apavi var kalpot par stilīgu un ērtu komplektu pie vasaras kleitas. Stiliste Indra Salceviča saka, ka sabiedrība ir noilgojusies pēc košām un spilgtām krāsām. Košas krāsas pavisam noteikti ir pavasara aktualitāte, tādēļ šosezon, lai arī esi klasiskā stila piekritēja, dod priekšroku un ievies savā garderobē krāsainas apģērbus, aksesuārus un apavus. Esi mirdzoša, esi izaicinošāka un stilīga. Arī ar sporta kedām tavs ārējais izskats var būt brīnišķīgs.

Foto

Lasi vēl