VIDEO: stila ikona Samanta Tīna: Galvenais, lai potītes ir atsegtas

Komentāri

Dziedātāja Samanta Tīna, piedaloties Lietuvas TV šovā Zvaigžņu duets,  ir lauzusi stereotipus, ka par ne – vietējām slavenībām nebalso, un abi ar savu partneri jau tikuši līdz finālam. Viņa šoreiz ir raidījuma Bez tabu Dzīves smalkumi stila ikona.

Raidījuma vadītājs Ēriks Palkavnieks iepazīstina Samantu ar Sabīni. Dziedātājai ir jāatrod Sabīnei divi apģērba komplekti, kas atbilstu viņas stilam. Samanta atzīst, ka ir cilvēks – melnā krāsa. Viņa savā apģērbā  galveno akcentu liek uz apaviem: “Apaviem ir jānosaka to, kas tu esi…”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai arī pirmo tērpu Sabīnei Samanta vēlas atrast melnā krāsā, ir  jāpiekāpjas pavasara kolekciju piedāvājuma priekšā. Samantas izvēle beigās ir kardināli pretēja – balta kleita. Atrodot koši sarkanas kurpes, Samanta vēlreiz stāsta, ka ir liela kurpju mīle. Reizēm gadās, ka iegādājoties kurpes, dziedātāja atnes tās mājās un vienkārši skatās uz kurpēm, un par tām tīksminās. Laika gaitā Samanta ir atklājusi noslēpumu, kādas kurpes kājas dara slaidākas: “Galvenais, lai potīte ir atsegta..”

Foto

Ja Samantai būtu iespēja, tad viņa valkātu tikai un vienīgi garās kleitas. Svinīgajam tērpa komplektam Samanta izvēlas garu kleitu un augstpapēžu kurpes. Šajā pavasarī dziedātājai ir ļoti iepatikusies rozā krāsa, tādēļ arī visa komplekta akcenti ir rozā.

Video

Lasi vēl