Komentāri

Lielākā un izplatītākā kļūda, ko izdara pāri, kad viņu kopdzīvē iezogas rutīna, ir radīt bērnu vai iegādāties suni. Kopdzīve visbiežāk neuzlabojas, bet gan bērns, gan suns kļūst par situācijas ķīlniekiem. Psihoterapeite Ināra Vārpa uzsver, ka katram pašam vispirms ir jāizvērtē, cik lielā mērā attiecības ir viņa vērtību skalā. Rutīnas pārvarēšanas izplatītākie un iedarbīgākie “glābšanas riņķi” – kopīga mācīšanās dejot, dārza iekopšana, tenisa spēlēšana, dzīves vietas maiņa un, protams, ceļošana. Tamdēļ arī psiholoģes Ineta Lazdāne un Iveta Kreišmane ir radījušas pāru galda spēli Ceļojums mīlestībā. 

Spēles laikā, abiem sarunājoties, jārisina neierastas situācijas un notikumi, kas atgadījušies svešā valstī, un jāsniedz atbildes, kā viņi tādos gadījumos rīkotos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Maskavas lidostā Linda un Andris ir pazaudējuši pases, bet jāceļo tālāk. Piektdienas vakars, vēstniecība ciet. Ārā ir mīnus 10 grādu sals, bet makā – tikai 20 eiro. Abiem ir jāuzraksta, kā šādā krīzes situācijā rīkotos, un kādu rīcību sagaida no partnera.

Spēles radītājas psiholoģes Ineta Lazdāne un Iveta Kreišmane jau iepriekš ir devušas testēt spēli saviem draugiem, kuri atzīst, ka to spēlējot ir ļoti daudz jauna uzzinājuši viens par otru, kas ikdienā nemaz nav iespējams.

Foto

Spēles prezentācijā piedalās arī uzņēmējs un motosportists Jānis Vinters ar sievu Signiju. Abi piekrīt raidījumam Bez tabu testēt spēli un izlozē ceļojumu uz ASV. “Čikāgā” viņiem ir jāizpilda diezgan sarežģīts un, tajā pat laikā noteikti komisks vingrinājums ar balonu. Tādēļ Vinteru pāris tomēr nolemj, ka šo uzdevumu izmēģinās mājās, un abi atzīst, ka jebkura spēle, kas radīta spēlēšanai divatā, noteikti ir interesanta.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl