3 komentāri

Televīzijas ekrānos atgriezies jautrais un pārsteigumu pilnais šovs Precētie pret brīvajiem otrā sezona. Tāpat kā pirmajā sezonā, arī šajā piedalās trīs burvīgi vīrieši, no kuriem viens ir brīvais puisis, bet pārējie abi – aizņemtie. Meļus centīsies ”atkost” brīvā meitene, kura ir devusies sava sirdsāķīša meklējumos. Bet, vai Kristai tas izdosies?

Raidījuma pirmajā sērijā romantisku mīlestību meklē izskatīgā Krista Bičevska, kura uzdrošinās uz randiņiem doties kāzu kleitā, jo, kā pati apgalvo, ja puisis tiešām ir brīvs, tad lai ņem un viņu prec!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Krista visiem randiņiem ir gatavojusies un mēģinās puišus ”atkost’” ar sieviešu mazajām viltībiņām. Lai arī pirmie divi randiņi bija Kristas gaumē, un otrajā randiņā kopā ar Justu viņa jutās atbrīvota un valdīja jautrība, par trešo randiņu Krista bija pamatīgā šokā.

Foto

Lai pārsteigtu puisi, Krista uz randiņu kopā ar Pāvelu devās, ģērbusies kāzu kleitā. Viņa vēlējās pārbaudīt puiša reakciju. Lai arī randiņa sākums ar Pāvelu šķita daudzsološs, tomēr beigu beigās izrādījās, ka viņš pavisam nav Kristas gaumē. Lai meitene saprastu, vai Pāvels ir brīvais puisis viņa uzdeva pavisam vienkāršu uzdevumu, sevi apvārdot, bet tā vietā Pāvels izdarīja ko negaidītu. Paķēra Kristu aiz dibena un ar šādu zīmi vēlējās pierādīt, ka ir brīvs puisis. Ko par randiņu ar Pāvelu domāja pati Krista un kādas galvassāpes viņš viņai sagādāja, skaties pievienotajā videoklipā!

Video

 

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl