3 komentāri

Televīzijas ekrānos atgriezies jautrais un pārsteigumu pilnais šovs Precētie pret brīvajiem otrā sezona. Tāpat kā pirmajā sezonā, arī šajā piedalās trīs burvīgi vīrieši, no kuriem viens ir brīvais puisis, bet pārējie abi – aizņemtie. Meļus centīsies ”atkost” brīvā meitene, kura ir devusies sava sirdsāķīša meklējumos. Bet, vai Kristai tas izdosies?

Raidījuma pirmajā sērijā romantisku mīlestību meklē izskatīgā Krista Bičevska, kura uzdrošinās uz randiņiem doties kāzu kleitā, jo, kā pati apgalvo, ja puisis tiešām ir brīvs, tad lai ņem un viņu prec!

Krista visiem randiņiem ir gatavojusies un mēģinās puišus ”atkost’” ar sieviešu mazajām viltībiņām. Lai arī pirmie divi randiņi bija Kristas gaumē, un otrajā randiņā kopā ar Justu viņa jutās atbrīvota un valdīja jautrība, par trešo randiņu Krista bija pamatīgā šokā.

Foto

Lai pārsteigtu puisi, Krista uz randiņu kopā ar Pāvelu devās, ģērbusies kāzu kleitā. Viņa vēlējās pārbaudīt puiša reakciju. Lai arī randiņa sākums ar Pāvelu šķita daudzsološs, tomēr beigu beigās izrādījās, ka viņš pavisam nav Kristas gaumē. Lai meitene saprastu, vai Pāvels ir brīvais puisis viņa uzdeva pavisam vienkāršu uzdevumu, sevi apvārdot, bet tā vietā Pāvels izdarīja ko negaidītu. Paķēra Kristu aiz dibena un ar šādu zīmi vēlējās pierādīt, ka ir brīvs puisis. Ko par randiņu ar Pāvelu domāja pati Krista un kādas galvassāpes viņš viņai sagādāja, skaties pievienotajā videoklipā!

Video

 

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl