5 komentāri

Raidījuma otrajā sērijā savu otro pusīti mēģina atrast šarmantā un brīvā meitene Dita. Tā kā atkost vīrieti meli nav viegls uzdevums jebkurai sievietei, arī Ditu sagaida svarīgs lēmums, kura pieņemšana var mainīt viņas uzvaru šovā, kā arī, iespējamo, attiecību izveidošanu ar brīvo puisi. 

Dita sevi raksturo kā mierīgu sievieti, bet reizēm galvā iešaujoties pilnīgi trakas idejas. Visilgākās attiecības Ditai ir bijušas aptuveni pirms trim gadiem, bet pēc šķiršanās, Dita ir iekļuvusi ātro attiecību fāzē, kas ilgušas vien mēnesi.

Raidījuma otrajā sērijā ir daudz pārpratumi un nesaprašanas. Attiecības tas nav viegls uzdevums. Lai tās būtu veiksmīgas un ilgstošas ar vienu vien randiņu nepietiek. Arī vīriešiem attiecības nav nekāda medus maize, jo uzklausīt un izdibināt sieviešu karstākajām vēlmēm, tas sagādā vīriešiem milzum daudz problēmu, arī Ditas izraudzītajiem puišiem. Kā gan var izdabāt sievietei, kuru nemaz nepazīt, vēl jo vairāk, aizņemtajiem puišiem šis ir īpaši smags izaicinājums.

Foto

Vai balts rožu klēpis, erotiskā masāža un romantiskā gaisotne ar svecēm uz balkona, spēj aizkustināt jebkuru sievieti, arī tevi?

Dāmas, iepazīstaties, kā vīrieši cenšas iekvēlināt sievietes sirdi, un kādus pārsteigumus tie spēj sagādāt, nepazīstot otro pusīti. Kā Ditas puiši tika galā ar uzdevumu viņu pārliecināt, skaties pievienotajā videoklipā, kurā redzēsi, kā gan aizņemtie, gan brīvais puisis cenšas iekarot brīvas Ditas auksto sirdi! Vai tiešām vīrieši ar šādu rīcību spēs iekurt uguntiņu ikvienas sievietes sirdī, arī tavējā?

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl