3 komentāri

Vakar televīzijas ekrānos varējām vērot Precētie pret brīvajiem otro sēriju, kurā uzvaras laurus guva nevis brīvā meitene Dita, bet gan aizņemtais puisis Gundars ar draudzeni Līvu. Bet pirms lielās uzvaras abu aizņemto puišu “sievām’’ nācās smagi pasvīst un turēt īkšķus par savu mīļoto uzdevumiem, iekarot Ditas sirdi!

Lai kur arī ietu, bez intrigām neiztikt, jo īpaši, ja mums apkārt dzīvo tik daudz skaistu sieviešu, kuras patiesībā slēpjas zem maskas un ir tās, kuras mīl ”paplūkāt” citas sievietes. Komunikācija ir viens no sieviešu lielākajiem trumpjiem, kuru var izmantot ne tikai, lai iepatiktos vīrietim, bet arī lai aizstāvētu sevi un izteiktu domas par apkārtējiem. Kādu komunikācijas veidu izvēlas šova sieviņas?

Foto

Šovā pāri ir gatavi iet uz visu vai pilnīgi neko. Šoreiz šova otrajā sērijā puiši darīja visu, ko liek viņu otrās pusītes. Inga savam vīram atļāva pārliecināt dāmu ar erotisko masāžu, savukārt aizņemtā puiša Gundara meitene Līva deva mājienu, ka brīvo meiteni Ditu ir jānoskūpsta.

Jau pirmajās minūtēs Līva saprata, ka Ditai ir iepaticies tieši viņas mīļotais, un emociju karstumā arī Līva ”izspļāva” pa kādai ”karstai” frāzei, arī Arņa mīļotā, topošā sieviņa Inga, ņēma vārdus pār lūpām un stāstīja visu, kas uz sirds. Ko abas aizņemto puišu dāmas domāja par brīvo meiteni Ditu un kā viņas aprunāja savas otrās pusītes aizkadrā, skaties pievienotajā videoklipā!

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl